Skocz do zawartości

[Adam Małysz] Przerzuca się na XC?


Rekomendowane odpowiedzi

W czym Wam to przeszkadza, że dostał rower i jeździ ? Mam wrażenie, że to coś w stylu "on dostał a ja nie"  :whistling:

Zdobywajcie medale na igrzyskach, wygrywajcie puchary świata - też będziecie sławni.

Chyba nikt go siłą na rower nie wciągnął, a na ten szczyt to niby wyciągiem wjechał żeby zrobić sobie zdjęcie ? Nie - musiał sam pedałować po kamulcach i zaroślach jak my, bo mu się po prostu chciało pojeździć.

 

Mógł sobie jak normalny człowiek pójść do sklepu z zamiarem kupna roweru, a oni po prostu zaoferowali mu coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lekko cała ta dyskusje zalatuje mi "polaczkowatą zawiścią"...

 

I moje 3 grosze:

Grosz 1. W 100% zgadzam się z dwoma ostatnimi postami

Grosz 2. Małysz jest sławny, więc choćby to była reklama to co z tego? To chyba normalne, że sportowcy reklamują różne rzeczy. Jakby mi ktoś zaproponował kasę/rower za reklamę też bym wziął... Praca jak każda inna, tylko znacznie cięższa, bo pierwsze trzeba sobie wizerunek wyrobić. A w przypadku sportowców to zazwyczaj są tysiące godzin ciężkiego treningu, bez gwarancji, że to co robią nie jest marnowaniem życia.

Grosz 3. Jak macie takie problemy z reklamą to nie oglądajcie TV, nie słuchajcie radia, nie czytajcie gazet, nie ściągajcie aplikacji na Androida, nie pijcie i nie jedzcie w ramach bojkotu produktów, które reklamę zawierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku już się kilka dni temu chwalili że Adaś u nich rower wybiera:

https://www.facebook.com/pages/Twomark-Specialized-Concept-Store/324097071003371?fref=ts

 

Swoją drogą niezły wybór - niektórych to boli ale spec to raczej marka nr 1 w Polsce jak i wielu innych krajach. Żeby nie było fanatyzmu swojego właśnie sprzedaję i zmieniam na inną firmę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama ma sens jak się uczestniczy w czymś o czym się ma pojęcie lub jest bliskie temu co się obecnie robi. Sprzęt narciarski czemu nie, samochody tak samo, aleje czy inne duperele też, herbatka czy kosmetyki. Natomiast reklamowanie czegoś o czym się nie ma zielonego pojęcia jest po prostu dla mnie oszustwem. Adam to jak mi się wydaje gość z klasą i o takie podejście bym go nie podejrzewał. Puki ewentualnie nie robi ochów i achów nad tym co dostał czy kupił to mi to nie przeszkadza. Tu raczej ktoś jego wizerunek wykorzystuje. 

 

Co do Speca to co w nim takiego wyjątkowego poza nazwą, że niektórym dupska urywa z zachwytu. Chyba tylko nazwa. Przez dwa lata mają nie mieć w ofercie 650-ki i to ma być poważne podejście do rynku??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening kierowcy to przede wszystkim kondycja. Przeszedłem testy, by dopasować odpowiedni rower. Nie wiedziałem, że tyle rzeczy jest do przebadania, by dobrze go skonfigurować. Dzięki firmie Specialized udało mi się dobrać taki sprzęt, by z przyjemnością trenować. To najwyższa, pierwsza klasa!

 

źródło: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=521043827975360&id=324097071003371

 

Hmmm i po tylu testach, zaproponowali mu... 29era? :D Znaczy ja tam nic przeciwko "dwudziestkodziewiątkom" nie mam, żeby nie było - ale przy jego wymiarach to jest nieporozumienie jak dla mnie. Ale żeby nie było, to nie hejt na Adama, a bardziej na Twomark ;) I dołączam się przy okazji do tych broniących Adama, nie wiem o co tyle krzyku, chciał sobie pojeździć na rowerze to poszedł do sklepu i kupił, a że Twomark zrobił z tego przy okazji akcje promocyjną... no cóż takie życie celebryty, ze każdy spożywczak do którego pójdzie wywiesza potem tabliczkę "tu kupował Małysz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja myślę, że niektórzy się tu niepotrzebnie oburzają i napinają. Przecież nikt tutaj nie napisał, że jest pełen zawiści, że Małysz kupił lub dostał Speca - wszystko jedno. Przecież wszyscy go lubimy i doceniamy za to co zrobił. W życiu trzeba czasem się trochę wyluzować i pośmiać, a to jest (moim zdaniem) dość wdzięczny temat do żartu. Nic ponad to. :thumbsup:

Tak więc: leć, Adaś, leć! :D

943322_578272985542022_1404689393_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama ma sens jak się uczestniczy w czymś o czym się ma pojęcie lub jest bliskie temu co się obecnie robi. Sprzęt narciarski czemu nie, samochody tak samo, aleje czy inne duperele też, herbatka czy kosmetyki. Natomiast reklamowanie czegoś o czym się nie ma zielonego pojęcia jest po prostu dla mnie oszustwem.

Dla mnie jest dokładnie na odwrót :P Wiadomo, że reklamuje się to za co dostaje się kasę i że nie koniecznie musi to być dobre jakościowo (reklamujący może o tym wiedzieć lub nie). Jeżeli taki Małysz reklamuje sprzęt narciarski (z definicji reklamy nie koniecznie dobry) to w znacznie większym stopniu wprowadza ona konsumentów w błąd (znacznie bardziej ich oszukuje), bo reklama sugeruje, że Małysz jest specjalistą w tym sprzęcie i że poleca coś najlepszego. Natomiast jeżeli reklamuje rowery to w znacznie mniejszym stopniu oszukuje konsumentów, bo każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Małysz nie zna się na temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekawe, czy ta decyzja o przesiadce na rower nie została podjęta już jakiś czas temu, byłem mianowicie na otwarciu ścieżki rowerowej w Drawsku Pomorskim, i tam między innymi Adaś był i przecinał wstęgę i z nami cyklistami przejechał honorowo nowe 3 km drogi dla rowerów biegnącej z Drawska do jeziora Okra... Może mu się spodobało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżastina nie ukrywała w mediach iż rowerem lubi jeździć wiosną i latem, choćby dlatego bo jej organizm nie może całkowicie odpoczywać od obciążeń a rower jak dobrze wiecie(dla niej doskonałe urozmaicenie) - dobry na wszystko.

Adam niech się uczy jeździć, przecież mu wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam szanownych, ale skąd wniosek że Małysz się na XC przerzuca, co?

 

Toć to tylko zdjęcie z bikosem, z którego za nic nie wynika,  że akurat XC jeździ. Słowo XC pojawia się w komentarzu autora postu.

 

Nie mam nic do Małysza, ale ze zdjęcia z rowerem wynika tylko tyle, że pewnie na nim jeździ. "Przerzuca się na XC" to raczej zbyt mocno powiedziane.

 

Może sobie po prostu jeździ po górach, a od tego jeszcze daleko do XC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przypadkiem rower MTB to nie idealne narzędzie do szlifowania formy? Może Justyna Kowalczyk też przerzuca się na MTB ?

Do szlifowania formy idealna jest szosa i owszem Kowalczyk oraz każdy poważniejszy kolarz MTB korzysta z treningów na szosie :) Ja w tamtym sezonie stosunek treningów rower szosowy : MTB miałem gdzieś 4:1, a startuje wyłącznie w maratonach Golonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Chyba do "absurdów" trzeba niektóre cytaty wrzucić :)

 

Szczegóły są takie , że widać tam damper Brain, nie wydaje mi się, że firma inna niż Spec te dampery stosuje :whistling: ...

Płoszę? :) Kto w Polsce poza tym forum (i kilkoma innymi na których przewijają się ci sami użytkownicy ;):) ) jest w stanie po damperze poznać markę roweru. Kto poza forum wie co to damper? :D

Cieszyć się, że pokazuje się na dwukółce i świat, a nie hejtować bo "S" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...