Skocz do zawartości

[rower] RADON ZR Team 29 7.0


bodziostep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam kupić MTB hardtail po sezonie i przeglądając to forum natrafiłem na rowery Radona. Szukam czegoś w okolicach 3000 zł, do dobrego sprzętu mogę dołożyć kilkaset złotych jeśli będzie warto. Dodam że na rowerach znam się mało dlatego liczę na pomoc. Obecnie zastanawiam się nad:

 

Radonem ZR Team 29 7.0 http://www.bike-discount.de/shop/k1275/a108316/zr-team-29-7-0-black-edition.html?mfid=52 700 eur + (chyba) 40 eur wysyłka

 

Krossem Level B7 widziałem go za 3100 zł w sklepach internetowych

Oglądałem też  specialized rockhopper 29 w lokalnym salonie za około 3600-3700 zł 

 

Jednak nie wiem czy warto płacić taką cene gdy dostaję osprzęt tylko Deore, ponieważ na rower chciał bym wydać mniej niż 3500zł.

Co sądzicie o o tych rowerach i sklepie bike-discount.de ? Może są jakieś inne ciekawe propozycje w tej cenie ?. 

 

Na koniec dodam że to mój pierwszy post na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radon wygląda osprzętowo najlepiej - tylko jest kilka problemów - trudno go przymierzyć przed zakupem (kupujesz praktycznie rower w ciemno)
No i częsty jest problem z rozmiarówką. Najczęściej zostają same najmniejsze rozmiary. 
Krossa odradzam - polecam wątek na forum dot pękających ram w krossach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ciebie zainteresuje http://www.agang.pl/2013/gangsta/gangsta729/specyfikacja.htm do dostania za ~3300
Ile masz wzrostu i jaka waga?
Co do Levela B7 z 2013 to sobie odpuśc, no chyba że chcesz się bawić w loterię z firmą Kross. Ostatnio zapewniła użytkownikom przyszłym i obecnym ciekawą atrakcję. Kupując ich rower serii B, możesz trafić unikatową szansę wymiany ramy z powodu pęknięcia (przeważnie okolice suportu) na gwarancji. Jeżeli rama będzie z wadliwej serii i po gwarancji będzie trach, kupisz rower innej marki, która bardziej szanuje polskiego klienta  ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Moja waga to 65 kg a wsrost nicale 175-180.a co do bike discount'a i radona to szukalem na forum i znalazlem tylko stare i czesto nie aktualne juz tematy.

 

Wiecie cos o ramie tego radona bo osprzetowo to w tej cenie nic lepszego chyba nie znajde?

 

Jak sie ma osprzet osram w tym agangu do siemanki w radonie i rockshox do pozostalych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...