Skocz do zawartości

[do 750 zł] rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,co poniektórzy już mnie kojarzą z forum i blogiem. Ale do rzeczy. Obecnie jeżdżę na rowerze takim zwykłym z reala za 200zł,tylko ze napęd był wymieniony na SHIMANO i koła Kenda. Ale to nie wystarcza, gdyż już powoli wszystko się rozlatuje i teraz moja prośba do was prosił bym o polecenie jakiegoś ciekawego rowerku do 750zł. Wiem ze teraz są wyprzedaże tak wiec coś bym chętnie upolował. Będzie nim jeżdżone tak 70 % las 30 % asfalt. Jeżeli w czymś pomógł by link do profilu na endomondo to mogę podać. Mój wzrost to 186 cm i waga 63 kg. Tak tak 63 kg jestem szczupły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,co poniektórzy już mnie kojarzą z forum i blogiem. Ale do rzeczy. Obecnie jeżdżę na rowerze takim zwykłym z reala za 200zł,tylko ze napęd był wymieniony na SHIMANO i koła Kenda. Ale to nie wystarcza, gdyż już powoli wszystko się rozlatuje i teraz moja prośba do was prosił bym o polecenie jakiegoś ciekawego rowerku do 750zł. Wiem ze teraz są wyprzedaże tak wiec coś bym chętnie upolował. Będzie nim jeżdżone tak 70 % las 30 % asfalt. Jeżeli w czymś pomógł by link do profilu na endomondo to mogę podać. Mój wzrost to 186 cm i waga 63 kg. Tak tak 63 kg jestem szczupły.

 

 

rower ma być nowy czy używany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle że ja nie bede jeździł mało a sporo bo około 1200 km miesięcznie.

To nawet jak kupisz nowy rower za te powiedzmy 500zl to po krotkim czasie bedziesz musial cos wymienic . A ja jak kupilem swojego trekinga to wazylem 134kg i rower hulal podemna jak trza przez 3lata a malo tez nie jezdzilem . Uwiez mi dobra uzywka bedzie na pewno lepsza od jakiegos marketowca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rama dobra, to po prostu za te 700 zł wymienić w nim ile się da, zamiast kupować nowy. Mój rower na złotówki kosztował 280zł, Włożyłem w niego kilka tys. zł, ale nie kupiłem tego wszystkieo na raz. Jak natrafiała się okazja to po prostu kupowałem część. Niektóre części ponad pół roku leżał w pudełkach, bo czekałem, aż się zajadą oryginalne elementy.

 

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rama dobra, to po prostu za te 700 zł wymienić w nim ile się da, zamiast kupować nowy. Mój rower na złotówki kosztował 280zł, Włożyłem w niego kilka tys. zł, ale nie kupiłem tego wszystkieo na raz. Jak natrafiała się okazja to po prostu kupowałem część. Niektóre części ponad pół roku leżał w pudełkach, bo czekałem, aż się zajadą oryginalne elementy.

 

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 4

Tez to jest dobry pomysl nawet bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że 1200km na miesiąc, to wszelkie propozycje za 750zł po prostu się rozpadną ... oczywiście gdy chodzi o nówki

Albo bym wymieniał po kolei komponenty na klasę przynajmniej alivio, Albo dozbierał jeszcze trochę miedziaków na coś tego pokroju: http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-romet-jolene-3.0-2011.html#fragment-2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daruj sobie używany,skoro nie znasz się na rowerach. 

 

 

No się nie znam to się pytam.

 

 

Kumpel na takim jezdzi i jest zadowolony ty tez bedziesz

 

 

No ale wiesz kumpel może jeździć "lekko" a ja mam mocna nogę

 

 

Skoro mówisz, że 1200km na miesiąc, to wszelkie propozycje za 750zł po prostu się rozpadną ... oczywiście gdy chodzi o nówki Albo bym wymieniał po kolei komponenty na klasę przynajmniej alivio, Albo dozbierał jeszcze trochę miedziaków na coś tego pokroju: http://www.rowerzyst...html#fragment-2

 

 

No tak 1200 to jest taka średnia. Obecnie tak jak mówiłem mam rower z TESCO za 200zł w którym wymieniłem w zeszłym roku większość komponentów( koła,cały napęd,hamulce,przerzutki) na shimano no i przejechałem w te wakacje ~5000 km no i już wszystko oprócz kół (bo wymienne drugi raz) nadaje się na złom. Co do tego uzbieraj no nie na da rady bo za rok będę kupował samochód także wtedy na auto będę odkładał a w tym roku na rower odłożyłem 750 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...