Skocz do zawartości

[Koła] luzy w piaście od strony kasety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poprawiam posta

Posiadam koła Fsa Visino Trimax T 42

Przejechałem na nich 100 km i zrobił się luz na osi piasty od strony kasety minimalny ale jest wyczuwalny czy ktoś wie może jak ten luz zlikwidować

 

 

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak patrzę na tę piastę to ona raczej na łożyskach maszynowych i jeszcze jakiś dziwne blokady na imbus tam są.Nie za bardzo wiem jak to rozebrać szczególnie ze w przednim kole są 2 takie zabezpieczenia po każdej stronie a w tylnim 1po przeciwnej stronie bębenka

 

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavic też miał takie problemy ze swoimi Crossride. Dostawały luzu, szczególnie tylne. Podobno tak miało być (sic!) i niczemu to nie szkodziło. Faktem jest to, że kumplowi pojawił się w tylnym kole luz i jeździł z nim przez 3 chyba lata beż żadnego problemu aż do chwili, kiedy zdemolował kółka na jakimś wyjeździe w Dolomity. Ja z kolei żadnego luzu w swoich nie mam. Również gościu na team29er testuje te koła i też coś pisał o luzie z tyłu. Więc może, choć to wbrew wszystkim zasadom, tak ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebranie koła okazało się bardzo proste ale razem z serwisantem nie mogliśmy zlikwidować tego luzu .Postanowiłem odesłać je do sprzedawcy.

Serwisant z mojego sklepu stwierdził ze nie powinno być żadnych luzów na maszynach

 

Wysyłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...