Skocz do zawartości

[ Koszulka termoaktywna ] długi rękaw


patrykreset

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno coś o niej powiedzieć,nawet nie jest podane z jakiego materiału jest zrobiona :teehee: Moim zdaniem lepiej dołożyć trochę grosza i kupić coś sprawdzonego np z brubeck.

 

 

http://allegro.pl/ciepla-koszulka-termoaktywna-dlugi-rekaw-tanak-l-i3521392045.html

 

może tutaj będzie wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja efektYwniej jeżdżę w męskich koszulkach niż w damskich, znaczy szybciej :thumbsup:

Tak serio. To jak się moda i szał zaczął na termoaktywne rzeczy zaczął to trochę firm zaczęło produkcję i niektórym to wychodzi innym nie. Jeżdżę na rowerze, biegam i jeżdżę na nartach i używam takiej odzieży od dobrych kilku lat. Niektóre są termoaktywne z nazwy tylko. Nie będę tu robić antyreklamy nikomu. Ale jeśli ktoś chce kupić w miarę dobrą odzież termoaktywną za rozsądną cenę to Spaio i Brubeck jest OK. Są lepsze, ale i droższe. Też mam i nawet bardziej mogę pochwalić. Ważniejszy jest dobór do intensywności wysiłku i temperatury. Bo po to termoaktywnie się ubiera, żeby wygodnie i odpowiedniej temperaturze uprawiać sport. Nie da się tego osiągnąć w tym samym ubraniu przy mrozie i przy +10, przy szybkiej jeździe na rowerze i przy rekreacyjnej 20km/h po płaskim. I tak dla przykładu na takie ciepłe wrześniowe dni to wkładam zwykły bawełniak pod koszulkę, jak jadę do 20 km. Jak jadę dalej to na koszulkę kolarską lekką bluzę, którą ściągam, gdy ciepło. Na zimne wieczory i ranki, a bywa teraz tylko 15 stopni, koszulkę termoaktywną cienką (akurat męską) http://sporto.com.pl/pl/p/BRUBECK-SUONO-Koszulka-potowka/1371 i koniecznie bluzę albo cienką kurtkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na odzieży rowerowej zupełnie się nie znam i nigdy takowej nie posiadałem.

Zakupiłem ostatnio budżetowo koszulkę długi rekaw z lidla. Niestety będe mógł ja przetestować za kilka dni (mała kontuzja). Interesuję mnie do kompletu możliwie dobrej jakości koszulka termoaktywna krótki rękaw 100zl?. Dodatkowo jeśli będa zakładać tylko taka koszulkę termoaktywną to w jakim zakresie temperatur się sprawdzi? Czy raczej upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu nie jest możliwe.

 

Nie mam pojęcia czy to dobre rozwiązanie chciałbym pojezdzić w zestawię jeszcze z 2 tyg czyli do max 15 stopni na zewnątrz.

Należe do osób raczej mocno wydzielających pot. Jestem generalnie zmarźluchem, ale o dziwo przy wysiłku fizycznym nawet przy zwykłej koszulce bawełnianej na plecach (nie dopuszczając do zastygnięcia) i zwykłych spodenkach do 20stopni spokojnie dawałem radę na 40km dystansie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...