Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Adrian z Dąbrowy Górniczej na forum stosunkowo niedługo, trafiłem tu w poszukiwaniu porady nt. przesiadki z mojego starego CUBEa ANALOG z 2011 roku na coś lepszego. Jeżdzę rekreacyjnie po Śląsku i Zagłębiu, czasem jakieś wypady w Beskidy czy na Mazury. Obecny rower CUBE LTD SL.

 

Jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek z Warszawy. Na rowerze jeździłem odkąd pamiętam, zawsze lubiłem zjechać w lekki teren, ale nigdy nie traktowałem tego na poważnie. Od mniej więcej dwóch lat, po zakupie Hexagona X6 zaczynam zgłębiać temat na trochę wyższym poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Jestem Bartek i mieszkam obecnie w Londynie :) rowerkiem lubiłem od zawsze śmigać :) znalazłem wasze forum gdy szukałem porad. Na razie jestem początkującym, głównie roweru używam by dojechać do pracy jak i czasem gdzieś pojeździć jeżdżę rowerem " Carrera Subway Hybrid i na razie mi wystarczy, obecnie po Londynie zrobiłem już a może dopiero 2300 km :)

 

Edytowane przez k1nd3rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mateusz z Warszawy. Zacząłem od długodystansowej turystyki rowerowej (skawy, namiot i jedziemy przez krzoki aż nic nie wyszło odpadnie). Ostatnio zaintereswałem się szosą i ultrakolarstwem. Śmigam na Specu Hardrocku 29" i  od niedawna na Specu Allez Elite.

 

Dziś ważny dzień dla mne - była pierwsza gleba "parkingowa" przez SPDki :)  I to tuż obok Kolumny Zygmunta... ale wstyd :)

 

Miłego dnia wszystkim!

Edytowane przez maateq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam na imię Krzysiek, jestem z Warszawy. Jakieś cztery lata temu złożyłem sobie z pomocą znajomego rower Giant Cadex. Na forum zaglądałem od czasu do czasu, natomiast dziś postanowiłem założyć sobie konto i być może poudzielać się trochę.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich!

sprowadza mnie do was głownie sprzedarz roweru mojej żonki. jak to z kobieta bywa tak szybko jak sie napaliła na jazde rewerem holenderskim po piasku i lesi tak szybko jej przeszło :/

 

szkoda tylko kasy.

 

teraz chyba ja bede juz wybierał.... jaki typ roweru polecacie na ubita piaszczysta droge, las i ewentulnie troche asfaltu?

 

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór szanownemu towarzystwu.

 

Po latach poruszania się tylko samochodem i motocyklem stwierdziłem, że dziadzieję. Brakuje mi ruchu, powietrza i życia. W ten oto sposób dzisiaj stałem się posiadaczem roweru. Ot... Niespodzianka. Po raz pierwszy od dobrych 15 lat będę miał okazję polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! 

Nazywam się Mariusz, w wolnych chwilach śmigam na rowerze po okolicy Żerkowa.

Mam trochę wspólnego z zawodami w okolicy, MP raz PP XCO :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na zawodach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem na forum nowy, lecz nie jestem kompletnym laikiem. "Na poważnie" przejeździłem ostatnie 3 sezony i ten będzie kolejnym.

Robię około 2000km/sezon - w tym roku będzie poprawa. :)

Jeżdżę rowerem MTB firmy Unibike (mod. Evolution). Teraz czeka mnie kilka zakupów - m.in. dobry U-Lock + linka na koła (na obydwu są szybko-zamykacze - stety i niestety), łańcuch + spinka i inne pomniejsze duperele. :)

Mam nadzieję, że mnie tu dobrze przyjmiecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia z Poznania, witam wszystkich roweromaniaków. Po 3 latach kręcenia indoor kupiłam własny sprzęt i postanowiłam pokręcić na powietrzu, problem w tym, że kompletnie nie znam tras. Mam nadzieję, że znajdzie sie ktoś kto podsunie pomysły dostosowane dla osoby mającej ograniczona orientację w terenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nazywam się Maciek, szmat czasu śmigam na rowerze MTB 2 miesiące temu kupiłem swoją pierwszą szosę. Na forum zarejestrowałem się między innymi po to, aby poznać nowych ludzi na wspólne wojaże rowerowe czy to MTB czy szosa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...