Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś poszukiwał dokładnych map na wycieczkę w teren z regionu od Zielonej Góry w dół do końca Dalkowskich i wszerz od Kożuchowa do Lubięcina to może dać znać. Udostępnię swoje zasoby.

Mapy są w skali 1:50000 Wojskowego Instytutu Geograficznego, kolor czarno biały, wysoka rozdzielczość. Zachowują świetną rozdzielczość (przykład: same Dalkowskie na formacie A4 - świetna czytelność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Duch. Żebyś się tak nie przyzwyczajał do szosy bo Cię jeszcze stracimy :D

 

A ja mam już 2 tyg przerwy od roweru. Coś mam jednak bardziej z kolanem rozpierdaczone. Nie mam czasu iść do lekarza, ale w poniedziałek się wybiorę.

Radssonn poprosze mapki ;)

 

P.S. Witam na forum.

P.S.2 Pozdrów żonkę :D

P.S.3 Wszystkiego najlepszego z okazji niedawnych urodzin. <piwo>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z Żoną jutro planujemy wyjazd i faktycznie zastanawialiśmy się nad Wzgórzami. Jednak z NS moglibyśmy ruszyć z przyczyn zawodowych najszybciej około 15:00 a to jest za późno.

 

Tak więc Dalkowskie prawdopodobnie przełożymy na przyszły tydzień.

 

Natomiast jutro wybierzemy się na inną trasę:

(albo-albo)

* - Stara Odra - Siedlisko - B.O. - NS

* - NS - N.Miasteczko - Borów - Solniki - Kożuchów - Czasław - NS

 

Macie może Żony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie prócz Sebhera wszyscy jesteśmy stanu na wpół wolnego :D, cóż szkoda miałem nadzieję sobie pojeździć, no ale 15 to rzeczywiście zbyt późno na rozpoczęcie wyjazdu, szczególnie że mnie jeszcze czekałby powrót do ZG.

Cóż może następnym razem, bo przyszły weekend to jednak nie Rumunia, a Bieszczady, niestety bez roweru :) Moje kochanie nie da się namówić na góry na rowerze, a tym bardziej ze mną; nie wiem czemu :P

Hehe, a tak dla jaj można by kiedyś urządzić wycieczkę koedukacyjną- z dziewczynami/ żonami, chociaż pewnie nie łatwo było by je namówić, a Lord byłby nie pocieszony. Przynajmniej nie marudziły by tak na nasze jeżdżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję kolejną propozycję wyjazdu na Dalkowskie :)

Co powiecie na wyjazd w piątek lub sobotę? Zanosi sie na ładną pogodę - http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm

 

A może mały rajd? :( - NS - Dalkowskie - Zimna Brzeźnica - Bukowica - Góra Zdobywcza - Popęszyce - Borów Polski - Solniki - Cisów - Kożuchów - Studzieniec - Czasław - NS ?;)

 

Dla zainteresowanych mapy - Solniki - solnikiqw7.th.jpg - Dalkowskie - dalkowskiezoomua0.th.jpg - Zimna Brzeźnica - zimnawycinekfl7.th.jpg - Czasław - czaslawxl1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...