Skocz do zawartości

[Wycieczki] Nowa Sól i Zielona Góra


Pioe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma, jak nie ma, są. Bynajmniej ja jestem, tylko mam takie pytanie, nie mialby ktos porzyczyć mostka?? :P Bo mój regulowany nie daje rady, tak jeszcze coś sie przetoczyć po mieście spoko, ale do lasu już na nim nie wjadę, a sianko na ten miesiąc- zobaczycie w co poszło :wub: Już po kumplach dzwoniłem już przeszukują piwnice, ale mi kierownica przybiera pozycje od Tour de France do byka oglądającego niebo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie boisz zrobic 140km na biku i sprzęt na chodzie to zapraszamy, np mój brat jezdził z nami po zielonce ale na Dalki już się nie pcha bo ma sztywniaka. Więc jak chcesz możemy się umówić

Żeby robic 140 km musze sie najpierw rozkrecic.Dzisiaj jezdzilem pierwszy dzine na nowym sprzecie więc jak będe gotów to napisze :wub:

 

Btw to my się znamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możemy się umówić na codzienne jeżdżenie takie w tygodniu, a na Dalki się nie pchaj na razie - podszlifuj kondychę :wub: Nie bierz tego do siebie, ale bez sensu było by gdybyś nie dał rady. Dla każdego z nas jest to masakryczny wysiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie możecie liczyć. Będę na 99,99999 % ;)

 

Wiadomość do wszystkich (NIE)DZIELNYCH BIKERÓW :P :

 

W niedzielę nowosolanie spotykają się standardowo o 10:00 na fontannach, potem jadą na rondo przed Otyniem, gdzie dołączają do grupki zielonogórzanie, oraz inne miejscowości ;) na 10:30

 

Duch niestety, ale nie mam zapasowego mostka <_<, zagadaj do Lorda, bo on ma wszystko (nawet na wycieczkach ;) )

 

Antichrist, daj znać, kiedy będziesz gotów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę raczej na pewno, od dwoch tygodni nie jeździłem prócz trasy do dziewczyny i z powrotem, bedę umierać ale ja to lubię :P A co do godzin to Pioe jak to spotykamy sie o 10 i na 10.30 na rondo?? przecież tam sie dociera w 5 minut, znowu sie rozleniwie na tym rondzie :) BTW: co do mostka to mam ale nie dam B) NIe że nie chcę ale chodzi o to że po jutrze mi sie jego aukcja na allegro kończy i bede musiał go wysłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jestem straszny punktualista :D Wolę wcześniej, niż za późno :P

 

To odwrotnie jak ja :D Wole później jak wcześniej, jestem z tego gatunku ludzi którzy lepiej działają jak mają nóż na gardle, jak nie ma to stare hasło "pierd**le, nie robie" :)

 

Czyli ok, bede na 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BYŁO ZAJ***CIE !!!

 

Z taką paką, to nawet codziennie mogę jeździć :D

 

Muszę jedynie wyleczyć stłuczony nadgarstek (aż zśniał :) ). A z góry św. Anny to już będę chyba sprowadzał rower - ZAWSZE :!: się tam wyglebię :D

 

Poza tym nie zapomnę tego szumu opon 10-cio osobowego peletonu. Muzyka dla uszu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...