Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyztkich w nowym sezonie !

Podłączę się do postu - szukam 19 cali szosa+teren

Czy piasty i supert by Alivio jest OK i czy lepszy od NECO ?

Chodzi o te rowerki co pisali koledzy wyżej "Piecyk"+"krajeski"

 

 

oczwiście w różnych modach

Edytowane przez KaDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

 

Proszę o pomoc!!!

 

Szukam 2 rowerów jeden męski a drugi damski każdy z nich +/- 1000-1200.

 

Za duży wybór jest w sklepach i już naprawdę nie wiem, co wybrać i na co zwracać uwagę.... Proszę o kilka propozycji waszej strony i wytłumaczenie, dlaczego ten a nie inny.

 

Moje typy były takie:

JUŻ JEST----->> LAZARO INTEGRAL FULL ALIVIO (2221776992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. <--- męski

UNIBIKE-NAJLEPSZE ROWERY BYDGOSZCZ <--- tutaj jest damski i męski..

UNIBIKE-NAJLEPSZE ROWERY BYDGOSZCZ <---- męski

Rower górski Merida Matts 10-V 2010 | MTB | Sklep Rowerzysta.pl rowery <---- męski

Rower górski Kellys SCARPE grey 2009 | MTB | Sklep Rowerzysta.pl rowery <---- męski

Rower górski Wheeler 801 L Comfort 2010 | Sklep Rowerzysta.pl rowery <--- damka

Rower górski Kellys Colibree Red 2011 | MTB | Sklep Rowerzysta.pl rowery <--- damka

UNIBIKE-NAJLEPSZE ROWERY BYDGOSZCZ <----damka

To są moje typy, ale mam orientację taką w rowerach jak górnik o kosmosie ;x

 

 

Proszę o pomoc mój gg 2009888

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w typach rowery o zupełnie różnych parametrach, od crossa, przez trekkingowe hybrydy, po mtb. Do czego mają służyć?

 

Do miasta i lekkiego terenu te Lazaro będą całkiem niezłe, ale 19" w większości będzie dla kobiet za duże. Unibike Move jest lepiej przystosowany pod dziewczyny, ale osprzętowo trochę słabuje. Na wycieczki i wypady za miasto wystarczy, jak zachcesz więcej, trzeba będzie mu zmienić napęd i koła. Resztę odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej aukcji ? http://tablica.pl/of...L.html#0e130993

chcę dzisiaj kupić coś w okolicach 1000 - 1200zł w szczecinie mam do wyboru tego Cube, Hexagona V6 i coś tam jeszcze. Wolałbym raczej lepsza używkę niż gorszą nówkę.

 

wiadomo, że lepsza używka pewna niż nowy a na gorszych podzespołach. Co do tego Cube to są dwie możliwości gościu coś chce ukryć, albo po prostu go odnowił z myślą pod sb a teraz musi go sprzedać, zastanów się na tym

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że lepsza używka pewna niż nowy a na gorszych podzespołach. Co do tego Cube to są dwie możliwości gościu coś chce ukryć, albo po prostu go odnowił z myślą pod sb a teraz musi go sprzedać, zastanów się na tym

 

na aukcji allegro jest więcej informacji pisze właśnie, że miał go dla siebie ale kontuzji kolana dostał. Martwią mnie tylko dwie sprawy

 

1. tekst na allegro "Kupiłem go w Niemczech jako dawcę części,"

 

2. pęknięta manetka hamulca/ów - droga będzie naprawa ?

 

http://allegro.pl/rower-cube-18-cali-super-cena-szczecin-i2213804599.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak co do meritum tematu - nowe rowerki - stajnia TRANS-ROWER wydaje nowego modela season 2012 : KANDS MAESTRO 28"

http://allegro.pl/cross-kands-maestro-shimano-alivio-2012-extra-i2241556311.html

Co sądzicie....???

Merida jest w podobnej cenie MERIDA CROSSWAY 5V 2012lub teżlekko uzywana Merida 20V

Kolego Cross i inni czy już przyszła zabawka do Ciebie - opisz reckę co i jak oceniasz

Edytowane przez KaDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kade patrząc po Twoich postach na tym forum dochodzę do wniosku, że bardzo niezdecydowana/wybredna z Ciebie osoba. Od roku już szukasz roweru w cenie do 1000zł i widzę, że wiecznie coś Ci nie pasuje. Kolejna wiosna przyszła a tu dalej " lepszy kands, lazaro, maestro czy może Kross itp, itd. Ja około miesiąca szukałem roweru w cenie do 1000zł i wybrałem Lazaro. Mam go już w domu..dzis go poskręcałem - prezentuje się super. Jeszcze nie miałem okazji na nim pojeżdzić bo dzisiejsza pogoda to deszcz, wiatr, grad, tak więc nie było jak. Ale jutro mam nadzieję, że wyjedzie z garażu. A Tobie Kade radzę się w końcu na coś zdecydować a nie zawalać postami całe forum z pytaniem co lepsze bo nigdy tego roweru nie kupisz. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo bo wiesz dodzwaniam się do tego klaniku i mam czekać do wtorku pono.... zrozum mnie :thumbsup:

Bez urazy - rok temu kupiłbym ENERGY-1300 ale teraz widzę Lazaro albo Maestro za dopłatą oczywista :whistling:

Mam dylemat bo pracuję poza domem to same rozterki a do pracy mam 2,6km

In priv pisz to coś powiem co wiem :thanks:

 

Poza tym wiesz Kands czy Kross rozumiesz :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym krossie?

http://tablica.pl/oferta/rower-kross-hexagon-v4-2010r-IDUZT7.html

 

Nie bede jakos szalec na tym sprzęcie :P Ale na wycieczki po lesie i na jakies mniejsze górki chyba by sie nadawał? Tylko ta rama 19" jest chyba nieodpowiednia na 168, chociaz spotkałam sie z różnymi przelicznikami.

Bede bardzo wdzięczna za każda opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rama 19 będzie za duża dla ciebie, będziesz leżeć na tym rowerze, ja mam 175cm i miełame hexagona 17 cali.

 

ten rower nowy kosztuje 999zł z 2011 roku i myśle ze jeszcze pare złoty idzie utargować w sklepie.

 

ale o jaki rower by nie chodzoło to 19 cali jest za dużo dla Ciebie dziewczynko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Nie będę zakładała nowego wątku, bo problem jest ten sam, a mianowicie stoję przed wyborem i kupnem roweru. Niestety mój obecny staruszek zaczyna się powoli sypać więc jak najszybciej chciałabym sobie sprawić już jakiś nowszy model.

Jestem amatorką (aczkolwiek z pasją!) i dlatego też wcale nie szukam roweru wyczynowego na fenomenalmym osprzęcie.

Niestety jestem też laikiem w tej dziedzinie i mimo wszystko wolałabym się przed zakupem wpierw Was,Szanowną Brać rowerową,- poradzić ;)

 

Rowerek będzie służył do naprawdę częstego porusznia się zarówno na naszym podziurawionym asfalcie jak i krzywych chodnikach ale też po piaszczystej,żwirowatej często błotnistej nawierzchni i leśnych pagórkach. Moją uwagę na dzień dzisiejszy przykuły 3 modele. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie są to rowery najwyższej jakości, ale jak wiadomo jakość=cena i dlatego też swoją uwagę skupiłan na poniszych modelach:

 

1) Kross Hexagon X2 2012 (http://www.kross.pl/pl/2012/mtb/hexagon-x2)

2) Kross Hexagon X3 2012 (http://www.kross.pl/pl/2012/mtb/hexagon-x3)

3) Author Impulse 2012 (http://www.author.pl/rowery/gorskie/cross-country/impulse-1)

 

Będę Wam niesamowicie wdzięczna za każdą fachową poradę.

PS. za swoją niewiedzę oczywiście przepraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...