Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ros, poleciłbyś ten rower? Zastanawiam się nad unibike fusion 2009 i teraz ten wpadł w oko;]

Interesujący rower za te 1000 zł, głównie ze względu na przerzutki i manetki X-7 które są lepsze niż te w Fusion i Rockriderze. Amortyzator trochę kiepski, ale za tę cenę nie ma co się spodziewać cudów.

Moim zdaniem warto, ale musiałbyś się przymierzyć czy geometria ramy Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze nowego rowerku (już trochę się orientowałem, więc nie jestem totalnie zielony w tej dziedzinie). Zakres cenowy to do 1000zł. Jeżdżę głównie po asfalcie, ścieżkach rowerowych. Mam 175cm wzrostu i 75kg. Nie wiem czemu, ale jeździłem na kilku rowerach kumpli i jednak tarcze przypadły mi do gustu dlatego w miarę możliwości prosiłbym o takie propozycje. Bardzo dziękuję za pomoc .

Niech ktoś doradzi bo nie wiem jaki kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam roweru mtb, do 1000 zl. musi byc wytrzymaly. bede nim jezdzil glownie po miescie i po lesie. waze okolo 100 kg.

wiec co mozecie polecic? z gory dziekuje za odp:)

 

wlasnie wrocilem z peletonu w bialymstoku i polecili mi tam meride matts 20 v za 1150 albo kellys viper za 1100. oplaca sie? i ktory wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad kupnem roweru pojeździłem po sklepach, poszukałem w internecie i doszłemDOSZEDŁEM do wniosku, że wybiorę któryś z tych:Producent "BH": - A15S over-x 470 - A20S over-x 480Producent "Arkus": - ARKUS VIP 901 T /21"/ - ARKUS VIP 801 T /21"/Chodzi mi szczególnie o jazde po górkach w lesie, po mieście, - jednym słowem coś wytrzymałego na pare latek. Szczególnie chodzi mi o informacje o firmie BH bo o serii arkusa - vip jusz sobie poczytałem.

poprawcie błąd w tym temacie. tak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawcie błąd w tym temacie. tak powinno być

Wypowiedź którą zacytowałeś jest z 1 lutego 2006, poprawnośc jezykowa owszem, powinna być wysoko, ale jednak bardzo odległy cytat, na pewno nie wpływający na obecny przekaz tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unibike Fusion

Schwinn Mesa GS

Najczęściej się pojawiają w kwocie ok. 1000zł

 

Osobiscie jeżeli miałbym wybór wybrałbym Schwinn Mesa LT i zmienił amortyzator na SR Suntour XCR LO - wtedy taki rower jest bezkonkurencji w kwocie do 1500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Unibike Fusion

Schwinn Mesa GS

Najczęściej się pojawiają w kwocie ok. 1000zł

 

Osobiscie jeżeli miałbym wybór wybrałbym Schwinn Mesa LT i zmienił amortyzator na SR Suntour XCR LO - wtedy taki rower jest bezkonkurencji w kwocie do 1500zł.

 

Rok temu nabyłem SCHWINN MESA GS.

Szukałem roweru do około 1200zł i przeglądając to forum natknąłem się na ten model.

Zaryzykowałem, kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Mam 190cm/95kg, jeżdżę praktycznie co drugi dzień 20-50km, katuję go głównie na polach , w lasach, w górzystym terenie, czasami w deszczu, i nic w nim do tej pory nie nawaliło (odpukać).

Wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku :thumbsup: - oczywiście dbam o rower i serwisuję go.

Z czystym sercem mogę go polecić.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce rower, którym można się szybko rozpędzić i osiągać duże prędkości, bo nieraz ścigam się z kolegami.

Lecz rower musi być mocny i wytrzymywać w ciężkim terenie, gdyż nieraz wybieram się na ostre zbocza gdzie jadę ok. 40 między drzewami po dziurach, hopach, wodzie. Jaki rower będzie dla mnie idealny. Mam 175cm wzrostu i ważę 55 kg.

Cena do 1000zł (wraz z przeróbkami).

 

To co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który rower z tych z amortyzatorem SR Suntour XCR LO bedzie najlepszy?

1.Schwinn Mesa LT

2.Mbike Renegade 0.2

3.KROSS HEXAGON V3

 

Z tych rowerów najlepszy będzie Schwinn.Sam miałem przez ostatnie dni mały dylemat jaki rower kupić do 1000zł i wybór padł na Mesę LT.W przedziale do 1000zł nie znajdziesz nic lepszego.Szybszą jazdę na asfalcie mogą trochę utrudniać Veliciraptor-y 2.1", choć ja nie narzekam :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower do 800 na dojazdy do pracy, wypad za miasto na polne/lesne drogi. Bez ekstremow, spokojna jazda.

 

Ktory lepszy:

 

1. Maxim Highlander 301 ?

 

2. Hexagon V3 (V4?) ?

 

 

Czy jakosc tych rowerow nie jest az tak wyzsza od Krossa Grand Mountain za 450 zl zeby placic za nie 2x wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do 1000zł Unibike Fusion 2009 będzie dobry ?? I czy jak mam 197cm wzrostu to czy rama 21 cali będzie odpowiednia, pytam się ponieważ nie mam możliwości przymierzenia się do tego roweru więc będę kupował w ciemno

 

sorki że post pod postem, ale co byście jeszcze powiedzieli o Arkusie VIP 6.0 rozmiar ramy 20 cali http://www.rowerzysta.pl/mtb/rower-gorski-arkus-vip-6.0-deore-2010.html#fragment-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam!

Chciałbym kupić dobry rower gorski, ponieważ szczątki 4 poprzednich leżą w mojej piwnicy i nie mam na czym jeździć.

Budżet wynosi do 1000 zł i wolałbym tej kwoty nie przekraczać.

Rozmiar ramy to 21''.

Rowerem bedę jeździć głównie po mieście, do szkoły, w lesie rzadziej ale także.

 

Zdaję się na was i z góry dziekuję.

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi w sklepie z takiej ceny to proponowali tylko KROSS HEXAGON V3 lub Merida Matts 10-V. Obydwa to roczniki 2010. Osobiście wziąłem KROSS-a ale amortyzator już wymieniłem, bo ZOOM to sztywny widelec i nic więcej. Można też poszukać jakiś okazji w sklepach internetowych i allegro. W sklepach internetowych często są dobre okazje i możesz kupić rower wart 1000zł za np 800zł.

Edytowane przez lyndowss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Szukam roweru w granicach 1000zl. 182cm i 100kg, do jezdzenia po miesicie czy jakis tam sciezkach w lesie. Nie musi byc nowy, jezeli warto uzywkę kupić.

 

Tu pojawiły się propozycje Schwinn Mesa LT i GS, rzekomo w granicach 1000zl, ale jeden z nich 1300, a drugi powyzej 1500.

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Paluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...