Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jeśli złapie go cykloza (a jest duża szansa, kolega sam chce sporo jeździć), to na późniejsze ulepszenia wyda nieporównanie więcej. Jak mnie złapało półtora roku temu i zachciałem w hamulec tarczowy zainwestować, to w sierpniu z części dwa kompletne rowery już wyszły. Kasa, kasą, ale ile czasu i nerwów mnie to kosztowało (1 w nocy przed startem etapówki naprawiałem puchnące heble, które doszły na ostatnią chwilę, bo niemiecki kurier je gdzieś zgubił), to chyba bym wolał 3 lata temu wziąc kredyt na 3 lata i kupić to, co mam teraz :)

 

I tu rada dla wszystkich, którzy będą szukać roweru na nowy sezon - jeśli podchodzicie powaznie do tematu, szukajcie dużo wyżej niż 1000zł - zaoszczędzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kupuje sie wszystko nowe i w pierwszym lepszym sklepie to jest do drogi interes, a do lepszego roweru trzeba dojrzec, choc i ja w normalnej jezdzie nie widze wiekszej roznicy w pracy przerzutki uzywanej tourney a xt w "nowym" rowerze, ale tak jak mowisz to jest choroba i kupuje sie rzeczy coraz "lepsze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dud010

Odpuść sobie. Napisali w aukcji że "MODEL CASIDA JEST ROWEREM ZE ŚREDNIEJ PÓŁKI ROWERÓW MTB."

Średnia półka to na pewno nie wolnobieg 21.

Kaseta,24 biegi i osprzęt alivio to popatrz za polskim rowerem Kands 1300 na popularnym portalu aukcyjnym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzień dobry,

 

Szukam roweru do jazdy po mieście (asfalt, płyta chodnikowa, bruk itp) w przedziale 1000zł. Głównie do codziennego dojeżdżania do pracy (całość ok 10km w dwie strony). Moja waga:100 kg i wzrost: 195 cm. Proszę o pomoc i propozycję. Wszystkim z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, warto go wziac http://allegro.pl/bulls-rower-gorski-mtb-alu-na-xt-magura-i3042799874.html'>http://allegro.pl/bulls-rower-gorski-mtb-alu-na-xt-magura-i3042799874.html ?

 

 

pozdrawiam.

 

zabraklo ,,?''

 

http://allegro.pl/bulls-rower-gorski-mtb-alu-na-xt-magura-i3042799874.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość :)

Mam 175 cm i 60 kg wagi. Poszukuję roweru w miarę amatorskiego (bez żadnych skoków), ale też nie jakiś "badziew".

Chodzi mi o taki rower, który będzie fajnie jeździł po asfalcie w mieście i poza nim, po lesie, ścieżkach, duktach i lekkim górzystym terenie (Jura Krakowsko-Częstochowa).

Nie chodzi mi o jakiś wypasiony sprzęt, bo wiem ile musiałbym na niego wydać. Przeczytałem forum, ale chciałbym żebyście pomogli (eksperci) wybrać coś podpasowanego dla mnie.

Poszukałem Allegro (choć może kupię coś w sklepie stacjonarnym), żeby się rozejrzeć i mam takie propozycje:

 

SOLIDNE MTB LAZARO EVOLUTION V2 SHIMANO ACERA M (3030112865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

SOLIDNE MTB ROWER ROMET RAMBLER 5 ACERA WYPRZEDAŻ (3023500240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

JUŻ JEST--------> LAZARO SENATORE V4 NA ALIVIO (3042640529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

ROWER MTB 26 KANDS 1300 Alivio Wyprzedaż m 2012!! (3044339496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

no chyba, że polecicie coś z bardziej znanych firm - Author (mój tata ma i mnie namawia) lub Kellys?

 

Pozdrawiam i dzięki za wszelką pomoc. Jak coś napisałem za mało, to pytajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...