Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybierz sobie kilka modeli i wtedy ocenimy ich jakość oraz postaramy się Ci pomóc - nie szukaj gotowego rozwiązania na forum, nikt nie wie co Tobie będzie się podobało. Ewentualnie przejrzyj cały temat i zobacz co było wybierane - modele z danych roczników niewiele się różnią a zawsze możesz wejść na stronę producenta i zobaczyć roczniki 2008/2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem nad Author IMPULS iii w sumie tyle bo co nie spojrzę to maja badziewne amory (only sprężyna) a za kilkadziesiąt zł wiecej można już kupić takie z kąpielą olejową.Może jednak składać? da sie np jak komputer zamówić rower w sklepie czy serwisie ( czyli powiedzieć jakie części a oni sprowadzą i złożą?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kubaszej, zobacz co ja wychwyciłem i za jaką cenę ^^

Zamówiłem dziś na www.nartyrowery.pl Kross hexagon V6 z kurierem za pobraniem 1080 zł za rower i "gratisa" licznik elektroniczny. IMHO zjada te rowerki jakością. Ale ja się nie znam :whistling:

 

PS. polecam bo Kross wycofał Hexagona V6 z produkcji na 2009 wprowadził za to jakieś ######....we Xy :[ są jeszcze V6 2008 do wyjęcia na wyprzedażach za bezcen. Jedyna "słaba" strona tego roweru to osprzęt acera i amor ze starej serii bez blokady.

 

PS2. ten rockrider to prawie to samo co Hexagon, tyle ze 250 zł droższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest problem ze nie ma nic:/ mial byc tysiac a jest 1200 i to jest max no moze 1250:P

 

http://www.arkus.com.pl/p...ort/art101.html a co wy na to bo przecena ostra??

 

a mam jeszcze pytanie czy duzo bardziej opłaca się zzłożycć rower? to znaczy powiem jakie czzęsci maja byc dam za robocizne i mi koles zlozy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już w zeszłym roku przeczesywałem internet, co się udało to się udało i jakoś lekko zupgradowałem marketowca za 250zł ;] Trochę pojeździłem ale szczerze mówiąc...mam już dosyć paru rzeczy (1" średnica pod widełki, przerzutki w systemie 3x6 a manetki alivio 3x8 :) nie bardzo to się zgrywa i tego że...że cały czas coś nie gra :/ ) Tak więc pomyślałem że dobrze by było wydać ten tysiąć złociszy i kupić coś czym mam nadzieję 2 lata pojeżdżę bez problemu. Od auta już brzuszek rośnie, a wciąż ma się tą ochotę wrócić do hopek i jazdy po lesie, bo to jednak jest coś! :D

 

I tu w takim razie prośba do Was. Na tej stronie padło parę fajnych propozycji. Interesuje mnie powyższy zachwalony kilka postów wyżej Arkus. Oraz te 3 powyższe propozycje kolegi (nie chcę sprzątnąć sprzed nosa więc daj znać jak się na któryś zdecydujesz a wykręślę ze swojej listy w razie czego :) ).

Tak jak pisałem, jazda rozrywkowa bo rekreacją tego nazywać nie wypada chyba. Dla przykładu mój owy upgradowany marketowiec powiedział dość kiedy wpadłem z nim na drzewo ;) [tu mała uwaga...nic mi się nie stało! kierownica nawet nie wyleciała, co prawda koło nie przypominało koła już, ale poza tym i pogiętymi widełkami, no i moimi obtarciami nic się nie stało :) ] Żaden ze mnie hardcorowiec, aczkolwiek poszaleć lubię i jak widzę hopke to robię hop :) Ale nie z wysokości 1m i większych więc nie przesadzajmy. Skoro marketowiec nie pękł po 3 latach jazdy to myślę że wszystko ze mną wytrzyma :)

 

Tylko poradźcie proszę bardzo! Błagam wręcz bo sam już nie wiem co dobre co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę, że bez odzewu mimo aktywności w temacie.

To może jedno pytanie tylko abym się skończył zastanawiać.

 

Czy ten Arkus nada się do lekkiej wariackiej jazdy w terenie czy nie wytrzyma jednego sezonu? Tylko tyle chcę wiedzieć, ktoś poradzi prawda? Odwdzięczę się poradami na temat sprzętu PC jeśli komuś potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zastanawiam się nad kupnem jednego z 2 poniższych rowerów:

 

http://www.allegro.pl/item549763815_merida..._od_merluk.html

 

http://www.olimpiasport.pl/sklep/produkt/r...09.1.1.pl.0.htm

 

porównując osprzęt, na pierwszy rzut oka, choć się na tym za bardzo nie znam, nie wiem za co przepłacam ponad 200 PLN w przypadku Scotta? Tylko za markę?

 

Czy możecie polecić tą Meridę i czy znany jest komuś ten sprzedawca z allegro (z pow. aukcji)?

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to że rower nie jest z allegro tylko ze sklepu internetowego. Porównuj ceny przed obniżkami. Wtedy Scott lepiej wypada. Teraz płacisz za lepszego amora (teoretycznie) i w znacznej mierze za napis Scott (który szczerze mówiąc wolał bym mieć bardziej niż napis Merida). Płacisz tez za możliwość wyboru rozmiaru. W przypadku aukcji z Meridą masz tylko 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...