Skocz do zawartości

[rower]Kolekcja Canyon 2014 już dostępna


BADBOY211

Rekomendowane odpowiedzi

Ech tan Canyon... Ma bardzo fajne rowerki - jak np. Nerve AL 29, tylko akurat jestem idealnie pośrodku ich rozmiarów - perfekcyjny dla mnie to to 20,5" a oni mają 19 albo 21,5.

 

Podejrzewam, że 48,5cm podsiodłówki w L jest zmierzone z niemiecką precyzją, a niestety absolutne minimum dla mnie to 50cm. Przekrok w XL podają przerażający...

 

Poza tym myślałem, że będzie już rower na kółkach 650B, bo prototyp był gdzieś widziany.

 

Ale kolekcja ogólnie fajna. Dodali słabiej wyposażone i tańsze modele. Przy dużym kole widzę korby 3 rzędowe, ale o uzębieniu 22-30-40 - jest w tym pewna logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to wyczytałeś?

 

Dla przykładu Grand Canyon AL 5.9 ma średnicę koła z oponą w XS taką, jak w większych rozmiarach.

 

Wygooglać można łatwo info o prototypie roweru enduro na 650B...

 

Na FB pisali o tym, że to nie koniec kolekcji - reszta ma pokazać się na Eurobike. Generalnie np. w Nerve AL rozsądny kompromis - w tym roku między 7.9 i 8.9 nie było sensownej różnicy w osprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to wyczytałeś?

 

Dla przykładu Grand Canyon AL 5.9 ma średnicę koła z oponą w XS taką, jak w większych rozmiarach.

 

Wygooglać można łatwo info o prototypie roweru enduro na 650B...

np tutaj:

w opisie modelu

cyt:

Rozmiar XS posiada koła 27,5 cala, dzięki temu osoby o mniejszych wymiarach mogą cieszyć się jazdą na tym doskonałym modelu. Geometria ramy została specjalnie przystosowana do mniejszych kół aby zapewnić dokładnie takie samo prowadzenie jak w większych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...