Skocz do zawartości

[Plecak] Deuter Race X - Czy zostałem oszukany?


toba94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamówiłem taki plecak jak w temacie. Sugerując się aukcją i jej zdjęciami http://allegro.pl/plecak-deuter-race-x-nowosc-2013-kurier-0-i3386282868.html zostałem przekonany, że w zestawie znajduje się bukłak. Jakie było moje zdziwienie gdy po wyciągnięciu plecaka z pudełka oraz rozdartej (!) folii nie ma w nim niczego takiego. Mam pytanie do osób które kupowały jakiekolwiek plecaki firmy Deuter z systemem H2O czy są one wraz z bukłakami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda akurat plecaka Deutera nie mam bo używam innego ale w opisie aukcji nie ma ani słowa o tym, że w zestawie jest bukłak. Jest tylko wzmianka, ze system H2O jest kompatybilny z bukłakami do 2l zatem w moim mniemaniu nie ma mowy o żadnym oszustwie. Mogłeś wysłać maila z zapytaniem o szczegóły oferty przed zakupem. Zresztą w tej chwili jeśli plecaka nie używałes masz prawo zwrócić go w ciągu 10 dni bez podania przyczyny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest napisane "System H2O" a na zdjęciu wężyk od bukłaku. Tym się zasugerowałem. Przeglądając inne aukcje oraz oferty sklepów internetowych znalazłem do "systemu h2o" dopiske "(opcjonalne)". Jeżeli nawet w zestawie ich nie dodają to nie mniej jednak czuje się delikatnie oszukany 

 

Edit: Na innym zdjęciu jest folia zabezpieczająca plecak przed deszczem i takowa w plecaku się znajduje 

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic. Jestem dość zielonym rowerzystą w takich tematach. Kilka dni temu jeszcze w ogóle nie wiedziałem o czymś takim jak bukłak. Mimo wszystko uważam, że jakaś dopiska o braku w zestawie tego co widać na zdjęciach powinna być. Przynajmniej dla takich osób jak ja. Ale tak działa marketing... 

Dziękuje za pomoc

Edytowane przez toba94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś doczytał, wiedziałbyś że system H2O to nic innego jak elementy dostosowujące plecak do przewozu bukłaka. Specjalna kieszeń na wyżej wspomniany, "przelotka" u góry plecaka na rurkę etc.

Tak jak koledzy wypowiedzieli się wcześniej - nie ma tam słowa na temat bukłaka będącego w zestawie.... Deuter takowych w zestawie (poza promocjami) nie daje.

 

Ale tak działa marketing...

Tak działa co tu dużo mówiąc gapiostwo....

Należy czytać ze zrozumieniem, ewentualnie zadać bezpośrednie pytanie sprzedającemu w razie wątpliwości......

A podsumowując - w wypadku zakupu internetowego masz prawo do zwrotu w przeciągu 10 dni bez podania przyczyny....

 

Edytowane przez ElDiablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...