Skocz do zawartości

O każdej porze dnia i nocy: Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa, i inne ościenne ;)


Mleczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ślad endomondo z wczorajszej wycieczki

http://www.endomondo.com/workouts/234773039/2849260

;) Niezapowiedziana wizyta w nowym Muzeum Śląskim :) , szkoda że tylko we dwoje,

jakby nas było więcej może jakis strażnik by nas "zauważył" :);) ")

 

no myślę że gdybybyło nas więcej to już nie bylibyśmy tacy niezauważalni :D Ps. mam nowy akumulator! jupi! a do Robota nie jadę, nie będę wciskać nikomu tego badziewia które sprzedają :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hejka! za jakieś pół 40 minut do godzinki mam zamiar ujażmić mojego dwukołowca, i śmignąć gdzieś w kierunku hmmm.. do końca nie znanym, może kamieniołom w Jaworznie, a może gdzie indziej hehe: ) jak jest ktoś chętny dołączyć to dzwońcie lub piszcie na nr. 509 135 611 pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! za jakieś pół 40 minut do godzinki mam zamiar ujażmić mojego dwukołowca, i śmignąć gdzieś w kierunku hmmm.. do końca nie znanym, może kamieniołom w Jaworznie, a może gdzie indziej hehe: ) jak jest ktoś chętny dołączyć to dzwońcie lub piszcie na nr. 509 135 611 pozdro.

Cześć Wszystkim:)

 

może ma ktoś ochotę wyskoczyć na rower w nd jeśli pogoda dopisze? chyba, że listopad to już nie pora na dwukołowca?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła noc dziś, pojeździłem trochę i jeszcze bym coś pokręcił. Ktoś chętny po okolicy pośmigać teraz zaraz albo i później nawet ? :)

 

właśnie wróciłam z pracy po 13 godzinnej dniówce, i padam na pysk, aczkolwiek propozycja kusząca.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jutro organizowany jest w Dąbrowie/Będzinie przejazd "Rowerowych Mikołajów" oraz wspólne ognisko. Z tego co wyczytałem na miejscu będzie także zbiórka żywności dla potrzebujących. Start sobota godzina 15 na zamku w Będzinie. Ktoś by się wybierał ?   http://dabrowarowerowa.pl/aktualnosci/94/mikolaje_na_rowery_14_grudnia_2013.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rower, rower, rower.

 

Witam.

 

Mam na imie Jarek  i jestem z Sosnowca.

 

Jesli ktos jest osoba chetna do wpolnej eskapady rowerowej - moj tel - 791-633-191.

 

Nie odbieram nieznanych numerow, dlatego prosze o wczesniejszego sms z trescia kojarzacego z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...