Skocz do zawartości

O każdej porze dnia i nocy: Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa, i inne ościenne ;)


Mleczu

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek ten zakładam w głównej mierze z lenistwa by nie wertować każdego tematu z osobna, obserwując go i kopiując jednego i tego samego posta w oczywistym celu- nieplanowanego znalezienia współtowarzysza rowerowego szaleństwa z okolic miast takich jak Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice  i inne.. :) Planujesz w ciągu najbliższych 24 godzin pokręcić gdzieś a znudziło Cię już samotne kręcenie kołem, NAPISZ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się dorwać jakieś normalne oświetlenie na rower a nie zabawki to i chętnie wieczorami będę się wybierał pokręcić bo w dzień na tym słońcu jest masakra.Zajrzyj do tematu Pikniki Katowice + Zagłebię tam są organizowane wyjazdy w konkretne miejsca lub spontaniczne wypady na rower po bliższych i dalszych okolicach, ekipa jest super także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uda mi się dorwać jakieś normalne oświetlenie na rower a nie zabawki to i chętnie wieczorami będę się wybierał pokręcić bo w dzień na tym słońcu jest masakra.Zajrzyj do tematu Pikniki Katowice + Zagłebię tam są organizowane wyjazdy w konkretne miejsca lub spontaniczne wypady na rower po bliższych i dalszych okolicach, ekipa jest super także polecam :)

ok, w takim razie nie omieszkam zajrzeć do polecanego tematu :), Ty kupuj czym prędzej oświetlenie do roweru, a ja zapraszam na nocne wypady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, zastanawiam się gdzież to można ruszyć nocą spod zylety ?

ps.

jestem w trakcie zakupu mocnej latarki :D

ps.2.

bardzo blisko żylety spotyka się "mocna" grupa ghostbikers, zazwyczaj po wycieczkach, ale...

 

 

no jak to gdzie? wszędzie! ;) . Ps. dzisiaj mam zamiar poszwendać się na kole, ktoś reflektuje również? start 21.30 spod żylety. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kręcenie.

Przepraszam za błądzenie.

Objecuję że nastepnym razem ( jak bedzie ;),

gdy powiem "jedźmy w lewo" to nie skrecę w prawo.

A tu wstawiam link do mapki z Endomondo

http://www.endomondo.com/workouts/227443748/2849260

 

A jednego pająka przywiozłem do domu , jechał na plecaku - taki wygodny drań.

Kot miał z kim gadać w nocy ,aż musiałem tę konwersację przerwać

brutalną podeszwą papcia - pająk był za głośny, a ja chciałem spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kręcenie.

Przepraszam za błądzenie.

Objecuję że nastepnym razem ( jak bedzie ;),

gdy powiem "jedźmy w lewo" to nie skrecę w prawo.

A tu wstawiam link do mapki z Endomondo

http://www.endomondo.com/workouts/227443748/2849260

 

A jednego pająka przywiozłem do domu , jechał na plecaku - taki wygodny drań.

Kot miał z kim gadać w nocy ,aż musiałem tę konwersację przerwać

brutalną podeszwą papcia - pająk był za głośny, a ja chciałem spać.

To ja dziękuję za bardzo fajny rowerowy "wieczór", następny raz na pewno wkrótce nastanie, aczkolwiek jeżeli znów wylądujemy przy zagrodzie osłów dobrze byłoby wcześniej zaopatrzyć się w kilka marchewek a nie karmić ich po nocy chałwą i owsianymi batonikami ;P hehehe ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazetach nie piasli o trucicielach z zoo więc chyba wszystko ok ;)

Dobry pomysł z tą marchewką , można po drodze wpaśc do Czeladzi tam jest takie pole,

nawet nie daleko tego lasu co w nim pobłądziłem, no chyba że nie trafię.

 

Kolejna nocna wyprawa i tym razem też po katowicach.

Zorganizowane krecenie o swojskiej nazwie Night Biking - http://www.rajdkatowice.pl/

Tutaj moja mapka:

http://www.endomondo.com/workouts/228731755/2849260

Byłem do końca i słońca z chałdy nie widziałem - mgła.

 

A może tak rajd nocny po okolicach Dabrowy Górniczej (jak się zabłądzi to zaczną szukać ;)

Impreza  wypada z 14 na 15 sierpnia dystanse 50,100,150 km.

Namiary:

http://rajdynaorientacje.rowerowanorka.pl/na-tropie-jurajskich-duchow/regulamin-nocnego-rajdu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim rzuciłeś temat, już wcześniej rajd na orientację przeszedł mi przez myśl, aczkolwiek mój brak orientacji w połączeniu z twoją osobą mógłby skończyć się faktycznie w ten sposób że po 24h pewnie zaczęłyby szukać nas ekipy ratunkowe ;D

Ps. mam jednakowoż wrażenie że ten nocny rajd jest na terenie jury a nie d.g. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak już po ptokach , dziś kończy się rejestracja.

A ten Reczków jest koło Okradzionowa który jest częscią Dąbrowy - wiem bo byłem w okolicacach i nie zabłądziłem :)

może dlatego że było to w dzień, ogólnie okolice pustyni .A byłoby gdzie pobłądzić nawet w dzień , ostatnio znajomy opowiadał jak łazili po piaskach

i się pocieszali że takich durniów jak oni jest więcej bo trafili na świerze ślady, jak się pózniej okazało trafili na własny trop.

Czekam na pomysły, spodobało mi się nocne kręcenie, a szczegółnie świty na rowerze (ale nie obowiązkowo).

Może tak wyprawa foto po katowicach i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś i nie zabłądziłeś? no no noooo  nie wierzę! ale możesz mi to wkrótce udowodnić, z chęcią wybiorę się w tamte rejony.

Ps. może jutro ok 21 pośmigalibyśmy z aparatami a przy okazji odwiedzilibyśmy  Pana ochroniarza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny, ale dziś nic nie obiecuję bo zwalił mi się kumpel ze swoimi problemami i "brakiem noclegu",nie wiem co będzie jutro.

Napiszę do południa co i jak, chyba jutro szykuje się nocny przejazd na rolkach po katowicach, byłyby ciekawe zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny, ale dziś nic nie obiecuję bo zwalił mi się kumpel ze swoimi problemami i "brakiem noclegu",nie wiem co będzie jutro.

Napiszę do południa co i jak, chyba jutro szykuje się nocny przejazd na rolkach po katowicach, byłyby ciekawe zdjęcia.

 

 

kurczeeee ;/ przepraszam, ale właśnie przypomniało mi się że jutro nie mogę, tak więc najbliższa okazja to przyszły tydzień :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa okazja zdarzyła się odrobinę wcześniej, Paweł przyjeżdza do mnie o 22.00, ogarniamy oświetlenie i ruszamy w drogę. Jak jest ktoś z was chętny pokręcić z nami, powiedzmy 22.20 zbiórka pod USC (Pałac Schoena) w Sosnowcu :).

Zbyszek! mam nadzieję że stawisz się na posterunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wróciłem wczoraj do domu koło 21 i nie włączyłem już komputera.

A szkoda bo jeszcze mnie nosiło po napojach energetycznych.

A tu mapka gdzie wczoraj byłem i co zdobyłem , miała być jedna hałada ale :) pobłądziłem ;) i dwie zaliczyłem.

 

http://www.endomondo.com/workouts/232298583/2849260

 

Trasa niepełna bo telefon padł. Dalej jestem gotów na nocne błąkanie, fajnie zrobili Będzinską górkę w okolicach cmentarza, dużo i ciekawych swiateł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda że Cię nie było, aczkolwiek nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.. Ja niestety jak się wczoraj okazało nie jestem jeszcze w formie po czwartkowej kontuzji, po 20km zaczęły mnie niemiłosiernie boleć ręce i musieliśmy wracać do domu. Skończyło się na 30km i za######***cie złym samopoczuciu kiedy wróciliśmy do domu. Z chęcią wyskoczyłabym w tym tygodniu ze szkiełkiem porobić foty do naszego znajomego pana ochroniarza, aczkolwiek nie wiem czy w towarzystwie mojego czarnego demona prędkości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulatory się ładują,oświetlenie jeszcze działa,aparat w częściach ale działa - mozna zapolować na księżyc.Ja tam jadę żeby odreagować dupiaty tydzień w robocie.

 

jak jedziesz żeby odreagować to obawiam się że mogę nie dotrzymać Ci kroku ;/. Możemy zrobić ewentualnie tak, ty zrobisz sobie wcześniej sete na kole, odreagujesz, a potem wpadniesz do mnie skoczymy do Kato pofocić, a potem wrócimy z powrotem na moją ulicę cudów, porzucę Krossidło i skoczymy na piwo do parku hehe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Rozumiem że mam pyć pod pałacem, ale o której .

A co do odreagowywaniastresupopracowegotygodniowego ;) to poprostu muszę trochę pokręcić, po prostu pojadę na skróty przez zagórze i górki

środulsko-będzińsko-dąbrowskie (czyli koło auchana)

Być o której mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...