Skocz do zawartości

[plecak] tuning plecaka


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu na mysl mi przychodzi pewna rzecz. Mianowicie mam plecak w ktorym jezdze na rowerze. Jest na moje oko porzadnie zrobiony a w srodku ma wiele miejsca. Naszlo mnie by wykonac samodzielnie wewnetrzej saszetki z materialu na bukłak ktory zamierzam kupic jesli uporam sie z tuningiem. Przewody zostana starannie wkomponowane w wyglad plecaka i poprowadzone najkrotsza droga do jednego ramiena przy ktorym bedzie ustnik :) Nie robie tego pochopnie i juz caly schemat i plan mam rozrysowany/zaplanowany.

Mam pytanie czy moze ktos spotkal sie z uzywaniem buklaka w normalnych plecakach (oczywiscie uprzednio przygotowanych)moze ktos tak robi ? :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja 5 maratonów przejechałem ze zwykłym plecakiem Milo 17L z 2 litrowym bukłakiem w środku. Plecak nawet nie ma wylotu na przewód bukłaka. Wyprowadzałem go między podwójnymi zamkami (które związywałem sznurkiem, żeby się nie rozjeżdżały na boki ;) ). Nie ma też żadnej przegrody w środku. Obwijałem bukłak kawałkiem szmatki i spokojnie wszystko działało ;) Teraz mam nowy plecak rowerowy F7 i juz nie muszę "kombinować" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

myslę że raczej nei będzie z tym problemu. Pokombinuj tylko ze zrobieniem jakiegoś otworku w plecaku żeby nie trzeba było rurki przez suwak wyciągać. Tą dziurkę można potem pewnie za parę zeta obszyć na czymś co się nazywa Overlock (mam to pewnie każdy krawiec)

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam zrobić tuning placaka kupic osłone przeciwdeszczową i podczepic ją w kieszonce (od Authora) od spodu, starymi rzepami (z Authora) zrobić coś w stylu placaków np.: scotta czyli rzepami zabezpieczac sznurki na ramionach plecaka żeby nie latały. Poza tym doczepić dodatkową kieszonkę wewnątrz plecaka np na dokumenty :).....cod ot wojego plecara zrób dziure i obszuj żeby się nie pruł potem idz do pasmanterii i kup okrągłą gumką z dziura w środku i wszyj w dzirę plecora, wtedy masz wyjście na bukłak bez puszczania rury przez zamki ................ troche to pogmatane na żywo wyjdzie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...