Skocz do zawartości

[mostek]porządny i lekki


NaNo

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem KBIX'a 115mm (138,75g) i był w miarę ok. Teraz zmieniłem go na BOP-Lighta 110m (128g) i wydaje się o wiele lepszy. Ma mocowanie kierownicy na 4 śruby (KBIX tylko na 2), śruby rury sterowej są przeciwległe, co zapewnia lepszy uchwyt mostka na rurze (KBIX ma w tym samym kierunku). Ogólnie polecam BOP'a. Cena 89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kbixa i jest to jak dla mnie najlepszy mostek z jakim się spotkałem ( na pewno są lepsze ale ich cena mocno daje sie we znaki) Kbix jest lekki, ładny, mozna go odwracać i nie ma sie napisów do góry nogami ;), wytrzymały i w miare niedrogi jak na swoja klase. Pozatym dobrą rekomendacją jest to że w Kellysie Sabotage wkładaja właśnie taki mostek, a w tym rowerku nie ma miejsca na oszczedość kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podważenie powyższej teorii: ;)

Kbix jest lekki

KBIX 115mm - 138,5g, BOP 110mm - 128g

Kbix jest ładny

Rzecz gustu.

Mnie się bardziej BOP podoba :)

mozna go odwracać i nie ma sie napisów do góry nogami

BOP ma tak samo :)

wytrzymały

BOP również :D

w miare niedrogi jak na swoja klase

KBIX - 86zł, BOP - 89zł (u Arnika da się za 85zł :D )

 

Miałem oba te mostki i muszę stwierdzić, że BOP jest dużo lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale bopa na 25,4 nie dostanie. Pytałem arnika, producent zaprzestal produkcji i juz nie da sie takiego zalatwic [przynajmniej od niego! :/]. Zaproponowal mi tioge ma na stronie taa za 80zł 130g.

 

http://arnik.freshsite.pl/product_info.php...roducts_id=3286

ta tioga. I chyba na nią sie zdecyduje bo bardzo fajna, dosc lekka i tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie ma BOP,to moze poszukaj SMICA,ja kupilem za 89zł z wysylka pod 25,4mm.

 

Kiery TIOGA XC juz dosc mocno podrozaly... ja zdazylem kupic na allegro za 50-60zł,a teraz ciezko dostac,a jak jzu to w dosc extremalnej cenie.

 

Jak Ci bardzo na wadze nie zalezy,to mozesz kupic komplet KBIX'a (kiera+mostek),ale lepiej bedzie: BOP(ew.SMICA)+TIOGA, ja tak mam i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...