Skocz do zawartości

[serwis] Serwis rowerowy w Wawie poszukiwany/ problem z hamulcami


paloma

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłam rower i niestety już się coś dzieje z hamulcami (V-brake TEKTRO 845AL blk), sama sobie nie poradzę. Gdy naciskam hamulec, to tak jakby on nie działał. Nie reaguje, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć :) Próbowałam coś naprawić ale chyba tylko pogorszyłam sprawę. :wallbash: Polećcie mi tani i sprawdzony serwis rowerowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłam rower i niestety już się coś dzieje z hamulcami (V-brake TEKTRO 845AL blk), sama sobie nie poradzę. Gdy naciskam hamulec, to tak jakby on nie działał. Nie reaguje, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć :) Próbowałam coś naprawić ale chyba tylko pogorszyłam sprawę. :wallbash: Polećcie mi tani i sprawdzony serwis rowerowy.

 

Hej:)

Niestety, wyroby tej firmy są miernej czy raczej kiepskiej jakości. Miałem do czynienia z kilkoma typami ich v-braków i wszystkie były siebie warte. Pewnie bedziesz musiała je zareklamować i wymienić na inne jeśli będziesz miała możliwość. Ewentualnie rzuć hasło na forum czy by ktoś nie pomógł niewieście w potrzebie:) Moim zdaniem w serwisie zabulisz, a i tak za chwilę przy normalnej jeździe będziesz musiała je zaraz regulować ponownie. Znam to z autopsji;/ Na jakiej dzielnicy miałby być ten serwis?

 

  Popatrz na forum są instrukcje obsługi tego typu hamulców np

http://www.forumrowerowe.org/topic/41824-v-brake-vademecum/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profi Bike na Nowowiejskiej. Naprawiałem tam kiedyś swojego Crossa. Byłem zadowolony z usługi. Szybko mi naprawili usterkę, zapłaciłem jakieś grosze. Zajrzyj do nich, zresztą wiem że cennik napraw mają też na stronie www więc sobie od razu sprawdzisz, ile cię będzie kosztować naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piszę do was jeszcze raz, bo jestem wkurzona jak nie wiem. Znalazłam jakiś serwisik niedaleko mojego bloku, skusiły mnie niskie ceny napraw, więc oddałam ten mój nieszczęsny rower do naprawy. Na drugi dzień oddali mi niby naprawiony. No ok, wszystko było w porządku CAŁE 2 DNI! :( Potem znowu to samo, hamulce zaczęły się zacinać, nie działać.... :( Co mnie podkusiło żeby tam iść! Jak poszłam z reklamacją to mnie wyśmiali.... Grrr ;( W końcu odwiedziłam ten Profi Bike o którym mi pisaliście, tu miałam szczęście. Tego samego dnia dostałam naprawiony rower i odpukać do tej pory nic się z nim nie dzieje. Żałuję, że od razu nie poszłam na Nowowiejską, uniknęłabym nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bicykleta.pl

 

Przy okazji serwisu amora odwiedzilem powyzszy serwis i moge potwierdzic, bardzo w porzadku gosc, dobra, szybka robota,

ponadto szalenie pomocny przy wyborze asortymentu rowerowego (niekoniecznie kupowanego u niego).

Do Saskiej mam kawalek ale raczej bede wlasnie tu serwisowal swoj rower w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...