Skocz do zawartości

[ Napęd ] Blokowanie łańcucha


AtomXB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Otóż mam problem z rowerem który ma nie całe 4 dni pierwszego dnia zauważyłem ,że zablokowało mi łańcuch pokręciłem kilka razy do tyłu i było okej . Następne dwa dni było okej, czwartego dnia wybrałem się na wycieczkę rowerową 80 KM i było troche terenu po górach , kamieniach , małe błoto i wtedy zauważyłem ,że ciągle blokuje łańcuch co jakieś 5 minut blokowanie łancucha polegało na tym ,że łancuch nie schodził z przedniej zębatki i nachodziła na niego już druga warstwa i automat z tyłu leciał do przodu wraz z łancuchem i blokowało pedałowanie aby go odblokować było trzeba pokręcić z 2 pełne obroty do tyłu i było można dalej jechać dlaczego tak się dzieje !?

Mój rower : Kellys tnt 10 

http://www.kellysbike.com/pl/rowery-2013/gorskie/hardtail-29/tnt-10#.UdssIPn3P1Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, rower całkiem nowy, na Alivio. Czasem mi się zachaczy zahaczy łańcuch. Jak tak patrze to zarówno łańcuch jak i korba jest czysta. Sugerowane zdjęcie łańcucha i przeczyszczenie, to samo z korbą czy może to kwestia regulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...