Skocz do zawartości

[zmywanie]Farby z śrub.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niedawno pomalowalem wszystkie śrubki od roweru na czerwono-a w związku ze bede zmienial rame i nie będą pasować,chcialem pozbyc sie jej i wrócicdo srebrnego wyglądu.Czym najłatwiej sie tego pozbyć.

 

Kiedyś słyszałem żeby na kilka godzin wrzucić do kreta...Farba ma odpość.

Mam też jakiś preparat do usuwania farby,ale trzeba by to zdrapywać ,a to moze byc trudno,no i powloka bedzie niezbyt pote,.

 

Wiec jakie propozycje zeby pozbyc sie tej czerwonej powloki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten preparat jest dość dobry jakościowo to nie będziesz miał większych problemów ze zdrapaniem farby. Powinna się ona złuszczyć i w większości zdrapiesz ją nawet paznokciami.

 

Moim skromnym zdaniem jest to najlepszy sposób i nie warto szukać innego, skoro ktoś stworzył preparat właśnie do takich celów to pewnie spełnia on swoje zadanie lepiej niż cokolwiek innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytalem ze ktos kiedys wrzucil korby i zeszla anoda w krecie....

 

dlatego taki pomysl zarzucilem.

 

Uzylem takiego preparatu do sciagania lekieru samochodowego.Smierdzi jak jakies farby do wlosów,żrący,pieką mnie palce itd. Ale farba w 90% zeszla.Nawet top cap powrócił do czarnej wersji i sie blyszczy :D.

 

Najgorzej ucierpial zacisk sztycy,tak bylo duzo farby ze z 10% czarnej orginalnej zeszlo...Ale to szczegół :)

 

Pozdrawiam-mozna zamknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wkladalem :D,srubki trzymalem przez folie,ale cos sie tam przy zacisku prysnelo i lekko palce popiekly-wystarczylo przemyc ziman woda-Nie myślcie ze wlozylem tam palce jak do wody haha

 

A po za tym bylem nie ostrożny robiąc to w mieszkaniu nad wc(pryskając) i śruba wpasla a potem :wallbash: :wallbash: Siegaj kur*a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...