Skocz do zawartości

[koszulka] Campus


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w sklepie Campusa znalazlem przecenione koszulki rowerowe :

 

http://www.campus.com.pl/index.php/125/19651/27817

 

http://www.campus.com.pl/index.php/125/19651/27811

 

takie tylko troche inna kolorystyka .... Ceny były nizsze o jakies 30 % niz te w sklepie interenetowym .

Myslicie , ze warto zakupic koszulke Campusa ? Firma robi swietne ciuchy ( mam pare wyrobów ) , jestem z nich zadowolony . Ale czy koszulki beda rownie dobre ??

 

Moze ktos jezdzil w tych ciuszkach ;) Prosze o jakies opinie , rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma robi swietne ciuchy ( mam pare wyrobów ) , jestem z nich zadowolony .

 

Moje zdanie na temat wyrobów tej firmy jest skrajnie odmienne, mam a właściwie miałem kurtkę, spodnie i plecak i żadnego z tych wyrobów nie mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na temat wyrobów tej firmy jest skrajnie odmienne, mam a właściwie miałem kurtkę, spodnie i plecak i żadnego z tych wyrobów nie mogę polecić.

 

Maly OT sie zrobi ale to co . Ja mam 2 plecaki , 2 kurtki , 2 pary butow i nie narzekam :033: Plecaki maja po 4 lata :(;) O gustach sie nie dyskutuje ;)

 

 

Mial ktos te koszulki ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy znany mi turysta intensywnie używajacy sprzętu Campusa chwali te firme tylko za jedno.

 

Przytoczę dialog:

"-Kupiłem nowe buty.

-Jakie?

-Campusa.

-A to fajnie, będziesz miał co roku nowe."

 

Ta jedyna kwestia to wymiany wadliwego towaru na nowy.

Buty nie wytrzymują kilku sezonów, a często nawet jednego.

Lokalizacja szwów jest jakby nieprzemyślana, najczęściej buty padają w miejscach szycia, lub w miejscu zginania stopy-pęka materiał.

Miałem też namiot Campusa, szybko się porwał również na szyciu(materiał powyrywał się ze szwów), a podczas huraganu go nie stawiałem.

Koszulki Campusa dość szybko mechacą/ścierają się od plecaka.

Mój Ojciec, który spędza w górach ponad 100dni w roku zużywa takie buty w mniej niż rok.

Oczywiście reklamuje pęknięty materiał i po kilku tygodniach dostaje nowe.

Kilku znajomych również ma takie przygody z Campusem.

Firma robi produkty licząc, że będą używane tylko w weekendy, a wtedy starczą na te dwa lata, na które jest gwarancja.

 

Z firm turystycznych Alpinus(teraz inaczej się nazywa) robił o wiele trwalsze rzeczy, ale jest też dużo droższy.

W sklepach turystycznych warto kupować odzież firmy MILO - jest po prostu pancerna, szczególnie spodnie.

No dobra prawie pancerne, cięcia korbą i łańcuchem nie wytrzymały ;-)

Polska firma Wielickiego to praktycznie gwarant jakości i bardzo przemyślanych konstrukcji - wiadomo doświadczenie czołowego alpinisty.

 

W sklepach Campusa warto kupować rzeczy Uni-Sportu sprzedawane pod marką BERI.

Mam z tej firmy długie spodnie i koszulkę z długim rękawem od prawie roku.

Używałem ich całą jesień, zimę i wiosnę.

Materiał (polar ze stretchem) bardzo dobrze się sprawdził w różnych warunkach.

Również Technopile jest świetny.

Jedyny minus to farbowanie tych materiałów w praniu, ale po kilku praniach efekt znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...