Skocz do zawartości

[praca-niemcy] serwis rowerowy 2014


redgwor

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam do zapełnienia jedno miejsce pracy w serwisie rowerowym (Schwarzwald) w przyszłym sezonie od lutego

wymagania jakie stawia pracodawca-( jestem jego pracownikiem, żadnych posredników , prowizji czy innych cudów)

-Niemiecki w stopniu podstawowym

- znajomość tematu serwis, komponenty itd.-  bardzo dobra (nie ma czasu na szkolenie)

CV na maila  gwor68@gmail.com  proszę o zdjęcie

wszelkie info  skype radgwor

 



witam

mam do zapełnienia jedno miejsce pracy w serwisie rowerowym (Schwarzwald) w przyszłym sezonie od lutego

wymagania jakie stawia pracodawca-( jestem jego pracownikiem, żadnych posredników , prowizji czy innych cudów)

-Niemiecki w stopniu podstawowym

- znajomość tematu serwis, komponenty itd.-  bardzo dobra (nie ma czasu na szkolenie)

CV na maila  gwor68@gmail.com  proszę o zdjęcie

wszelkie info  skype radgwor

 


zapomniałem dodać że praca na stałe czyli cały rok więc przeprowadzka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to praktycznie wszystkie firmy do których aplikowałem po studiach łamią prawo :P Zresztą i tak musisz iść na rozmowę kwalifikacyjną, więc "każdy widzi jaki koń jest" ;)

Już pomijam fakt, że są takie zawody gdzie aparycja czy figura jest kluczowa.

Edytowane przez kamfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie do CV jest nielegalnym "zabiegiem", można podciągnąć to pod dyskryminację. Lepiej na to uważać.  

 

 

nie musisz mi go wysyłać ,gdybyś uważnie przeczytał to nie warunek tylko prośba ale problem z czytaniem jest :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CV na maila  gwor68@gmail.com  proszę o zdjęcie

 

Mój błąd? :P

 

 

nie musisz mi go wysyłać

 

Wyobraź sobie, że nie szukam pracy, zwróciłem tylko uwagę na nielegalną procedurę. Czytać ze zrozumieniem mój rocznik uczono w podstawówce, więc nie jest źle. Możesz mi wierzyć.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...