Skocz do zawartości

[rower] Accent Tormenta Lady (czarno-turkusowa)


Mongol96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W najbliższym czasie chcę złożyć mojej mamie rower na ramie, jak powyżej. Na początku chciałem ramę czarno-białą, lecz nigdzie nie mogę jej dostać w rozmiarze 16,5". Ta też jej się podoba, lecz mam problem z amortyzatorem. Twierdzę, że lepiej byłoby wstawić biały model (planuję XCR-a, z czarną półką), mama natomiast twierdzi, że będzie brzydki (kojarzy jej się z samochodami, gdy ma jedne drzwi czerwone, drugie białe, niebieską maskę, itd. :)  ) i wmawia mi, że lepiej będzie pasował "czarnuch". Według mnie będzie w takim przypadku nieco "smutny", jak dla kobiety. I tu mam pytanie: czy biały będzie pasował do turkusowego? I druga sprawa: może ktoś z Was ma rower złożony na tej konkretnej ramie? Jeśli tak, to proszę o jakieś zdjęcia :)  Będę dźwięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja skladałem Żonie rowerek na tej ramie (w wersji czarno białej). Na poczatku chcialem tez dac bialy amortyzator, ale Żona chciała czarny :-) Po zmontowaniu sam stwierdziłem, że był to dobry pomysł. Zamieszczam zdjęcie tego roweru, pomimo że ciut inna kolorystyka, ale może coś pomoże.
 

post-126415-0-11405200-1371500194_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...