Skocz do zawartości

[rower] Kross Level A6


Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee tam na allegro ... u mnie w Legnicy jest świetny sklep rowerowy co koleś jest taki spox że jest za######iscie

Jak ja brałem Krossa to nie dość że za 2000 zł (a cena producenta to 2400 zł) to jeszcze te częsci co mi były zbędne lub chciałem inne to wymienił :) za free . Mi się udało , ale ja raczej bym nie brał z allegro . Problem z servisowaniem i w ogóle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A właśnie że nie są same 21" ,wystarczy się odrobine zainteresować i uzyskać info. Dziś dzwoniłem do kobiety z tego ogłoszenia co podałeś http://allegro.pl/item139041974_kross_leve...a_promocja.html i powiedziano mi że za tą cene co jest podana jest możliwośc otrzymania równiez 19" i 17" .

Polak postrafi

 

joł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nic innego ci nie zostaje jak pójść do sklepu i zapytać się czy ci sprowadzą :unsure: . A jeśli aż tak bardzo się napaliłeś na tego Krossa to albo z allegro kupuj albo ja ci wyślę z Legnicy takiego jak sobie zarzyczysz (mam namyśli kolor no i osprzęt typu zmiana kiery na prostą czy mostka albo ci innego w podobnej cenie ;) ). Tylko że do Rzeszowa to kawałek jest z Legnicy (jakieś 300 350 km) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra... to ja zmienie temat... znowu mój nieszczesny łańcuch ktory rozpiąłem... bede musiał kupic chyba nowy bo mam dosyc rozpinania sie...

 

dodam: gwarancji ciągle BRAK !!! przysłali mi do GRand Junior :D

 

moze zaczne.

 

1. Kupiłem go i na 7 dzień w sklepie rozpiąłem łańcuch aby wymoczyc go w nafcie ze smaru.

2. Spiąłem w sklepie i po 2 tygodniach sie rozpioł ;)

3. Po 3 miechach znowu sie rozpioł... i pękła ta część trzymajaca przerzutkę doi ramy....wstawili nowa zapinke i ta czesci ok bylo przez 2 tyg. Dodam troche w miejscu styku wykrzywila rame. Nie nadaje sie na gwarancje.

4. Teraz jak doszła felerna ksiazeczka gwaran. poszedłem do serwisu i zrobili mi przegląd. Przy pierwszej jezdzie probnej nadal przeskakuje łancuch, gdy silniej wciskam pedał... ok wracam i koles troche nadgina przerzutkę do pionu(mowi ze tamten wygiety hak troche wykrzywil ramę i ta przerzutkę robi do pionu ). Jade i dociskam pedał ( przerzutka 2 : 6 )... po 5 obrocie łancuch pękł... wracam koles spiął i mowi ze zbytnio dociskam... wiec chyba wymienie ten felerny łańcuch jak radzi mi mój sąsiad który robi 5000 tys. km rocznie. Powiedział że mogłem niechcacy uszkodzic łancuch np. źle go układając.

5. no i przy wpisywaniu w karcie gwarncyjnej koles wpisal a potem jak zobaczyl ze zla ksiazeczka wykreslił...

 

Nowy łanuch pan w sklepie powiedział ze podobnej klasy za 50 zł lub troche więc...

 

Czy to moze byc tylko od jednego rozpięcia.

Co o tym sądzicie?? Co poradzicie ?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ślawus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Raczej nie wyglada taki zestaw najlepiej. Z drugiej strony kazdy ma to co lubi. Mozesz najpierw kupic sobie rogi i po prostu zamontowac je na tej gietej kierownicy. Jezeli nie bedzie ci sie to podobac to nastepnym twoim zakupem bedzie kiera prosta. A wtedy na pewno rogi ci sie przydadza. Wlasnie rozgladam sie za jakimis w miare dobrymi rogami bo w czasie dluzszych wypadow czasem mi rece dretwieja. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...