Skocz do zawartości

[pampers] domowa robota


Gość Franc

Rekomendowane odpowiedzi

Franc dobrze gadasz :)

Jasne - tylko weź pod uwagę że są ludzie dla których 40-50 zł to niestety duży wydatek.

 

No i jednym z tych ludzi jestem ja. Wdałem na części już całą kasę i nie mam nawet 1zł. Ja sobie wszyje taką gapke. Gdy po przejechaniu jakieś trasy stwierdzę że do bani to najwyżej wtedy się zapożyczę.

 

Masz zamiar prać spodenki po każdym przyjściu do domu?

 

Ja tak robie.

 

A może można kupić takie specjalne wkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kompletny bezsens robić "pampersa" domowej roboty. Zwłaszcza z... gąbki. Przecież najważniejszą funkcją wkładki nie jest to by było wygodniej pod tyłkiem - od tego są np. żelowe siodełka tylko od odprowadzania potu. Gąbka chłonie (a nie odprowadza na zewnątrz) wilgoć, co może tylko doprowadzić do odparzeń czy nawet grzybicy. Już nawet nie mówię o tym, że gąbka nie przepuszcza dobrze powietrza i ogrzewa przez co tylko tyłek się jeszcze bardziej poci. Bezsens. Rozumiem, że ktoś może nie mieć tych 40 czy 50zł ale przecież wszycie gąbki, która w żaden sposób nie będzie spełniała swojej funkcji,nie jest rozwiązaniem. Już 100x lepiej kupić sobie spodenki w ciuchlandzie i je dokładnie wyprać - w sumie jak ktoś nie ma oporów w jeżdżeniu z nasiąkniętym potem kompresem z gąbki nie powinien ich mieć przy zakładaniu gaci z ciuchlandu. Ja też mam w tej chwili inne priorytety niż spodenki z wkładką (np. koła :) ) dlatego ich nie kupuję teraz, a kupię później jak nie będę miał tych wydatków (i będą już mi potrzebne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zgadzam sie z większością, Myśle ze nie ma sensu szyć sobie tego, tak samo jak kupować jakiegos badziewia. W gatkach z pampersem dopiero zaczałem jeździc od miesiąca. Wczesniej latami jeździłem bez i zyje. Więc jak juz kupowac to cos porządnego. Albo jeździc bez, od tego sie nie umiera, nawet osiągi nie są gorsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...