Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Daj znać, jak się zakończy ta kwestia. A w ogóle jak wygląda sprawa gwarancji (np. pęknięcie ramy), wysyłka na swój koszt do sklepu?

 

Taką odpowiedź na pytanie o gwarancję dostałem od pracownika sklepu:

 

Co do gwarancji to mamy lub sklepy współpracujące. Prosze sprawdzić na stronie http://eries-rowery.pl ale mozna do nas zadzwonic i w przypadku gwarancji się "dogadać".

 

 

DOLNOŚLĄSKIE

TONMAR

Grodziszcze 68

Ząbkowice Śląskie

tel 508 302 484

 

 

MAŁOPOLSKA

CYCLO-CENTRUM 

ul. Wileńska 3

Kraków

tel 12 418 74 80

 

 

PODKARPACKIE

GAGA

ul. Zamenhofa 3

Rzeszów

tel 17 859 22 15

 

 

ŚLĄSKIE

PROFI BIKE

ul. Gliwicka 17b

Przyszowice

tel 32 235 44 20

 

 

PROFI BIKE

ul. Daszyńskiego 638

Gliwice

tel. 32 339 27 77

 

 

WIELKOPOLSKIE

ROWER i SPORT

Os. Oświecenia 27

Poznań

tel 535 855 002

Edytowane przez blubencjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście zdjęcie było z aukcji, ale pomiary moje, rozumiem, że mogło to być mylące

 

Zdjęcie mojej 20,5 jest w mojej galerii, podsiodłówka zmierzona 3 razy 52 cm jak w mordę :)

http://www.forumrowerowe.org/gallery/image/18437-2015-04-13-19-10-02-617/

błotniki idą out, były błędem i przyznaję się do tego :)

Edytowane przez teddy_malone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodszyld69 - dziwna ta rama dla mnie za krótka o 4cm a to 20,5cala, moja 19stka długość 60cm idealnie dla mnie bardziej pochyła postawa bardziej dynamiczna jazda z mniejszymi oporami.

teddy_malone - masz rację wszystko kwestia upodobania dlatego ja chwalę swoje a Ty swoje i wychodzi że każdy ma to co lubi i co mu pasuje.

Edytowane przez zizitop901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc w wyborze crossa dla mojej dziewczyny. Pod uwagę brany jest rower Lazaro Integral V2

 

MOCNA CROSSOWA 2015' LAZARO INTEGRAL V2 LADY ACERA (5248100861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

lub ewentualnie v3 z zeszłego roku

 

2014 ! QUEEN OF THE ROAD LAZARO INTEGRAL NA ALIVIO (5244186214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

V3 z 2015 niestety nie wchodzi w grę. Budżet 1200zł na Integrala z 2014 i tak już został mocno naciągnięty. W związku z tym proszę o pomoc w wyborze czy lLepszy będzie wyższy model, ale z zeszłego roku? Alivio>Acera?

 

Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze taki twór z Deore na tyle Rower crossowy MILES X-COMP D - 14AL28

 

Chyba, że jeszcze coś innego max do 1200zł?

 

Przy wzroście 165cm to rama 17 w Lazaro?

 

Z góry dziękuje za pomoc i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update kwestii zapowietrzonych/niezalanych hamulców w eriesie.

Ustaliłem ze sprzedającym serwis, który zbada sprawę (czy tylko zapowietrzenie czy odpukać coś poważniejszego) pan Krzysztof z Rowerisport.pl sam skontaktował się z serwisem więc myślę, że ewentualne kwestie finansowe będą załatwiać między sobą. Jutro podjadę i zobaczymy co wyjdzie.

Takie rzeczy zawsze się mogą zdarzyć i muszę powiedzieć, że obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie poziomie.

Edytowane przez teddy_malone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzamy się z mężem do zakupu roweru...

Będą on nam służyły w dużym stopniu do jazdy po mieście (pisałam już posta wcześniej w temacie roweru dla mnie), ale także od czasu do czasu planujemy wycieczki za miasto w bardziej piaszczyste tereny.

Mąż wybrał sobie 

http://www.profibike.com.pl/2015-haibike-land-810-p-1148.html

zastanawia się też nad http://www.profibike.com.pl/2015-kross-evado-50-p-1122.html

to co dla niego istotne to wysokiej jakości rama, przerzutki, manetki czy hamulce.

Co powiecie o jego wyborze?

A może polecicie coś innego...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum :)

Jest to moj pierwszy post i odrazu chcialbym aby ktos mi doradzil

 

Planuje kupic rower na ten sezon, wiele czytalem o roznych firmach i raczej zdecyduje sie na Lazaro V3 tylko niewiem dokladnie jaka rame wybrac

Moj wzrost to 173cm a odleglosc od ziemi ok 77cm wydaje mi sie ze rama dla mnie to 17 ale chcialbym miec pewnosc, pierw chcialem 19 ale chyba bedzie za duza jak dla mnie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez antek44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Crossy Disc ERIES EVEO na allegro będą z tylnią przerzutką nową Alivio, wg pana sprzedawcy( pewnie LXy się skończyły już). Również jestem bliski zakupu tego roweru, poza allegro 50zł upustu, a Lazaro tylko - koszt kuriera.

To lepiej dla potencjalnego kupującego czy gorzej? Pytał laik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozgladam sie za rowerem crossowym. Spodobal mi sie Northtec Caledon DB http://www.artex-rowery.pl/northtec-caledon-db-2015-p-845.html , ale niestety nie ma go nigdzie do dostania. Czytajac ostatnie posty zwrocilem uwage na Eries Eveo Disc. Czy ktos moglby zerknac co jest lepszym wyborem pod wzgledem osprzet/cena?

Moj wzrost 182cm, przekrok 81-82cm.

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Lukasz3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś  w tym przedziale cenowym mówiąc szczerze nie jestem specjalistą w tej dziedzinie moje  typy w okolicznych sklepach czy któryś z nich wart jest uwagi ceny 

 

 

Unibike Crossfire GTS 28'  1900zł

Merida Crossway 20-V          1750zł

Merida Crossway 20-D          1850 zł

Edytowane przez grzesiekcdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...