Skocz do zawartości

[Katowice] Pikniki K-ce + Zagłębie


Lapec

Rekomendowane odpowiedzi

Robi się u nas typowo klimat tropikalny najpierw słońce potem gwałtowna ulewa potem znów słońce. Podobno do wtorku tak ma być ale meteorologiem nie jestem i mam nadzieje, że jednak całego weekendu pogoda nie popsuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się u nas typowo klimat tropikalny najpierw słońce potem gwałtowna ulewa potem znów słońce. Podobno do wtorku tak ma być ale meteorologiem nie jestem i mam nadzieje, że jednak całego weekendu pogoda nie popsuje :)

Oby tylko dziś, bo jutro plan to góry. Choć patrząc lipa wyjdzie z tego, kiedy kolejna ustawkę piknikową robimy i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś TY  zero sprowadzania, życie nam miłe lecz szaleństwa trochę było. Co wydaje się hardkorowo w rzeczywistości nie było  :thumbsup:  :woot:

ps. Jakby ktoś chętny to w sobotę na 90% jedziemy do Krakowa, powrót pociągiem  :icon_exclaim:

 

 

Gdzie zbiórka? Niezależnie od pogody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kościół koło Akademii Ekonomicznej, na ul. 1 Maja. Pogoda raczej będzie, więc o to się nie ma co martwić. Ale wiadomo, że jak będzie od rana lało, to wyjazd stanie pod znakiem zapytania.

Zgadza się o 9 zbiórka tempo raczej piknikowe nie będzie bo o 16:23 pociąg a i 3h w Krakowie chcemy spędzić. Na razie jedzie nas 3 szt.  :woot:

 

łooo nie znoszę szlaku ze Szczyrku na Skrzyczniak a tu na kole graty graty :)

Pozdro z Bieszczad :)

Wrócimy pomyślimy o jakimś pikniku :)

Marcin piknik proponuje Jeziorko Łysina i tam piknik w pełnej krasie.  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak średnia np między 21- 23? orientacyjnie, a KM ile tak?

ok 90-110km dokładnie ci nie powiem, bo będziemy skracać jak się tylko da! Tempo pewnie szybsze będzie, lecz może i być 21-23

Jak jesteś chętny to zapraszam godzina 9.00 pod kościołem przy Uniwersytecie Ekonomicznym, tam przy wjeździe na D3S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle jeszcze, czy to jestem w takiej formie by 100km zrobic z taka srednia...

 

 

Na luzie dasz radę ;) Z górki i po płaskim się podgoni, na podjazdach się straci. Dawaj z nami, w 4 osobowym pociągu dobrze się jedzie, bo jak już opadasz z sił, to łapiesz koło i lecisz dalej.

 

Myślisz, że my też w formie ? Forma to była, jak się trochę ponad 100km, zrobiło z średnią 29km/h ;)

 

 

ps. co Wy chcecie 3h w KRK robić ? Pierwszy raz tam będziecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na luzie dasz radę ;) Z górki i po płaskim się podgoni, na podjazdach się straci. Dawaj z nami, w 4 osobowym pociągu dobrze się jedzie, bo jak już opadasz z sił, to łapiesz koło i lecisz dalej.

 

Myślisz, że my też w formie ? Forma to była, jak się trochę ponad 100km, zrobiło z średnią 29km/h ;)

 

 

ps. co Wy chcecie 3h w KRK robić ? Pierwszy raz tam będziecie :P

 

 

Dam wam znac pozniej co i jak. no peletonem lepij wiadomo. no wlasnie 3h az w krakowie, ja bym tak tylko lezal pewnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy

Uprzejmie prosimy, aby wycieczki, których średnia prędkość przekracza 18 km/h omawiać w wątku Bikersi. Wątek ten został przeznaczony dla osób preferujących spokojniejszy tryb jazdy i nie chcielibyśmy zniechęcić potencjalnych nowych członków on tour-ów :)

 

Z góry dzięki za zrozumienie.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłaś uwagi, na jedną sprawę ; może ktoś chciałby z rekreacji przejść trochę dalej. Tym samym osoby, które dotychczas jeździły rekreacyjnie, nadal będą tutaj zaglądać i może właśnie wyłapią okazję, aby się bardziej wkręcić ;).

 

Nikt, nikomu nie nakazuje, że ma jechać. Wolny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłaś uwagi, na jedną sprawę ; może ktoś chciałby z rekreacji przejść trochę dalej. Tym samym osoby, które dotychczas jeździły rekreacyjnie, nadal będą tutaj zaglądać i może właśnie wyłapią okazję, aby się bardziej wkręcić ;).

 

Nikt, nikomu nie nakazuje, że ma jechać. Wolny wybór.

 

Planowe średnie tempo ma oscylować w granicach 16-17 km\h ( i to będzie pilnowane )

~fragment postu autorskiego

 

Wolny wybór jest jak najbardziej wskazany. Jesteśmy przecież jedną grupą podzieloną na dwa style jazdy. Było już napisane, że w tym temacie piszą osoby chcące jeździć rekreacyjnie, a jeżeli szukasz nowych wyzwań to napisz post w Bikersach. Tam na pewno znajdą się osoby, które z Tobą pojadą gdzieś dalej/szybciej.  Diobeł nie miej za złe tego postu, wiesz, że bardzo lubię z Tobą jeździć. Jesteś fajną osobą, ale nie spamuj mi tematu, bo odstraszasz ludzi, którzy szukają spokojnej grupy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ;)

 

Nawet najmniejszego zamiaru nie miałem nikogo odstraszyć, bo i jaki miałbym w tym cel ? Jedynie może znajdzie się akurat ktoś, kto będzie chciał pojechać gdzieś dalej, a nie pisze w dwóch tematach.

 

No ale ok, koniec śmiecenia w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z piknikami dobrze wiesz,że lubię jeździć, sorry ale Devil ma rację niestety. Druga sprawa, że nie każdy zajrzy na post Bikersów, sam już dawno tego nie robiłem. Jeśli można to wrzucam wstawkę o wyjeździe tutaj by każdy z pikników mógł spróbować swoich sił na czymś innym. DALEJ BĘDZIE SIĘ JEŹDZIĆ JEŚLI JEDZIEMY NA PIKNIK TEMPEM 16-17KM/H I NIC TEGO NIE ZMIENI BO TAK IDEA JEST I BĘDZIE NAM PRZYŚWIECAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...