Skocz do zawartości

[Katowice] Pikniki K-ce + Zagłębie


Lapec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rowerowiczów
Celem nowo założonej grupy są typowo rekreacyjne wyjazdy rowerowe na terenie przede wszystkim Katowic i Zagłębia Dąbrowskiego - inne tereny puki co nieznane, no ale jak dołączy ktoś z ciekawymi trasami na Śląsk to bardzo chętnie pokręcimy "w drugą stronę" :). Na tą chwile grupa ( o ile można to tak nazwać ;) ) liczy 5 osób 2 kobiety + 3 facetów w wieku 27-40 lat, nie gonimy, nie wariujemy trasę rozkładamy na cały dzień. Planowe średnie tempo ma oscylować w granicach 16-17 km\h ( i to będzie pilnowane ) z przerwami na odpoczynek/zwiedzanie i "obiadami" np w formie ogniska :) Puki co wyjazdy będą oscylować w graniach 30-50 km potem się zobaczy :)

 

Od przeszłych uczestników przede wszystkim oczekujemy:
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności dostosowania prędkości jazdy do najsłabszej osoby w peletonie
- chęci poznania nowych osób i pozytywnego stosunku do życia

- :)

 

w okresie letnim będę organizował również wyjazdy już bez roweru w góry ze szczególnym naciskiem na Beskid Żywiecki - namiot lub nocleg na szlaku w schroniskach + marsz. Ale o tym będę pisał dokładniej jak coś się mi w głowie "urodzi" :)
 

----------------------------------------------------------------

 

Ludziom chcącym pojeździć na bardziej ambitnych trasach polecam z całego serca grupę Bikersi, kapitalni ludzie dla których wyjazdy w graniach 80-130km nie stanowią problemu, fajna atmosfera gwarantowana !!

 

---------------------------------------------------------------

 

z powody długiego weekendu część ekipy wyjechana no ale jak pogoda pozwoli to zapraszam wstępie na sobotę (01.06) na wycieczkę do Rogoźnika ;]

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=Aleksandra+Fredry,+Katowice&daddr=Parkowa+to:50.3222826,19.0770469+to:Aleksandra+Fredry,+Katowice&hl=pl&ll=50.29241,18.955536&spn=0.234691,0.676346&sll=50.382144,19.03656&sspn=0.058562,0.169086&geocode=FWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA%3BFf_1AAMdh2IiAQ%3BFWrb_wIdthcjASmhC0YeA9EWRzEUuwi_5pdPUA%3BFWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA&oq=rog&t=h&dirflg=w&mra=dme&mrsp=1&sz=13&via=2&z=11

 

zbiórka:

godz 12.00 => przy siedzibie banku ING w Katowicach Piotrowicach (ul. Jankiego)
godz 12,25 => przy przejeździe kolejowym w Katowicach Brynowie (# ul. Pola z ul. Załęską)
godz 12,45 => przy żyrafie w Parku Śląskim

sygnałem że my to my niech będzie migająca przednia lampka rowerowa :)
 WYJAZD ZALEŻNY OD POGODY!!

info na priv lub gg 4901601

Pozdro i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda robi psikusy ostatnio i na przemian jest deszcz i słońce. Akurat w tę sobotę nie mogę ale może następnym razem uda się z wami gdzieś wybrać. Jak najbardziej na takie wypady jestem chętny, tylko nie wiem czy z moją kondycją dam rade na trasie. Może uda się połączyć to z ludźmi udzielającymi się w temacie "Sosnowiec budzi się ze snu" to już byłaby niezła ekipa :)  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rowerowiczów

Celem nowo założonej grupy są typowo rekreacyjne wyjazdy rowerowe na terenie przede wszystkim Katowic i Zagłębia Dąbrowskiego - inne tereny puki co nieznane, no ale jak dołączy ktoś z ciekawymi trasami na Śląsk to bardzo chętnie pokręcimy "w drugą stronę" :). Na tą chwile grupa ( o ile można to tak nazwać ;) ) liczy 5 osób 2 kobiety + 3 facetów w wieku 27-40 lat, nie gonimy, nie wariujemy trasę rozkładamy na cały dzień. Planowe średnie tempo ma oscylować w granicach 16-17 km\h ( i to będzie pilnowane ) z przerwami na odpoczynek/zwiedzanie i "obiadami" np w formie ogniska :) Puki co wyjazdy będą oscylować w graniach 30-50 km potem się zobaczy :)

 

Od przeszłych uczestników przede wszystkim oczekujemy:

- wysokiej kultury osobistej

- umiejętności dostosowania prędkości jazdy do najsłabszej osoby w peletonie

- chęci poznania nowych osób i pozytywnego stosunku do życia

- :)

 

w okresie letnim będę organizował również wyjazdy już bez roweru w góry ze szczególnym naciskiem na Beskid Żywiecki - namiot lub nocleg na szlaku w schroniskach + marsz. Ale o tym będę pisał dokładniej jak coś się mi w głowie "urodzi" :)

 

----------------------------------------------------------------

 

Ludziom chcącym pojeździć na bardziej ambitnych trasach polecam z całego serca grupę Bikersi, kapitalni ludzie dla których wyjazdy w graniach 80-130km nie stanowią problemu, fajna atmosfera gwarantowana !!

 

---------------------------------------------------------------

 

z powody długiego weekendu część ekipy wyjechana no ale jak pogoda pozwoli to zapraszam wstępie na sobotę (01.06) na wycieczkę do Rogoźnika ;]

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=Aleksandra+Fredry,+Katowice&daddr=Parkowa+to:50.3222826,19.0770469+to:Aleksandra+Fredry,+Katowice&hl=pl&ll=50.29241,18.955536&spn=0.234691,0.676346&sll=50.382144,19.03656&sspn=0.058562,0.169086&geocode=FWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA%3BFf_1AAMdh2IiAQ%3BFWrb_wIdthcjASmhC0YeA9EWRzEUuwi_5pdPUA%3BFWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA&oq=rog&t=h&dirflg=w&mra=dme&mrsp=1&sz=13&via=2&z=11

 

zbiórka:

godz 12.00 => przy siedzibie banku ING w Katowicach Piotrowicach (ul. Jankiego)

godz 12,25 => przy przejeździe kolejowym w Katowicach Brynowie (# ul. Pola z ul. Załęską)

godz 12,45 => przy żyrafie w Parku Śląskim

 

sygnałem że my to my niech będzie migająca przednia lampka rowerowa :)

 WYJAZD ZALEŻNY OD POGODY!!

info na priv lub gg 4901601

Pozdro i do zobaczenia :)

 

 

Witam, to ja trzepan... w ten weekend odpada ale następnym razem powinno się udać wyruszyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt zimno coś + zapytania od innych czy można o tydzień przesunąć :)
MOŻNA :) i przekładamy na przyszłą sobotę. Reszta bez zmian, chyba coś ktoś wymyśli.

 

Jak najbardziej na takie wypady jestem chętny, tylko nie wiem czy z moją kondycją dam rade na trasie.

 

na pewno dasz :)

Witajcie. Ja na pewno się z Wami gdzieś wybiorę, rzecz jasna jeśli można ;):P

 

Cześć prezes no wiadomo przecież :) na kręcenie z zimną pianą z Tobą zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becia na Rogoźnik ma rzut beretem dosłownie Marcin, owszem owszem tym chętniej się z nami wybierze, że to blisko dla niej jest! Zagadam na pewno jak zwykle.

Jakby co to bd zamykał nasz peletonik, bo wiadomo, że jak z przodu jestem to wiadomo co jest więc z tyłu bd jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prazynka

Becia na Rogoźnik ma rzut beretem dosłownie Marcin, owszem owszem tym chętniej się z nami wybierze, że to blisko dla niej jest! Zagadam na pewno jak zwykle.

Jakby co to bd zamykał nasz peletonik, bo wiadomo, że jak z przodu jestem to wiadomo co jest więc z tyłu bd jechał

Ja za tydzień niestety nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.pl/maps?saddr=Aleksandra+Fredry,+Katowice&daddr=Parkowa+to:50.3222826,19.0770469+to:Aleksandra+Fredry,+Katowice&hl=pl&ll=50.29241,18.955536&spn=0.234691,0.676346&sll=50.382144,19.03656&sspn=0.058562,0.169086&geocode=FWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA%3BFf_1AAMdh2IiAQ%3BFWrb_wIdthcjASmhC0YeA9EWRzEUuwi_5pdPUA%3BFWQi_gIdgIUhASkTAtkZyc4WRzETMK5sdl_KDA&oq=rog&t=h&dirflg=w&mra=dme&mrsp=1&sz=13&via=2&z=11

 

zbiórka:

godz 12.00 => przy siedzibie banku ING w Katowicach Piotrowicach (ul. Jankiego) => opcja niepewna

godz 12,25 => przy przejeździe kolejowym w Katowicach Brynowie (# ul. Pola z ul. Załęską) => na bank

godz 12,45 => przy żyrafie w Parku Śląskim => na bank

 

sygnałem że my to my niech będzie migająca przednia lampka rowerowa :)

 

czekam na sugestie co robimy, kto się pisze i czy jest sens? pogoda niepewna ale w miarę dobra

osoba znająca trasę <chyba> odpadła ;/

czekam na opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajker81

Niestety ale jeśli chodzi o dzisiejszy dzień to nie dam rady może kolejnym razem

 



Następnym razem jeśli kondycja pozwoli chętnie się wybiorę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bajker81

Witajcie rowerzystki i rowerzyści :) ponieważ pogoda sprzyja proponuję dzisiaj zrobić wycieczkę na Starganiec. Można by się umówić powiedzmy o godz. 13 pod ING w Piotrowicach.Kto chętny niech się wpisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...