Skocz do zawartości

[Katowice] Pikniki K-ce + Zagłębie


Lapec

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe:) Dzięki również za wczorajszy wypad:) Kondycyjnie za dobrze ze mną jeszcze nie ma jak widzicie:) Do zameczku dałem radę wam dotrzymac tempa, gorzej było jak wracaliśmy:) Najbardziej to mnie wymęczyła, ta nierówna ściezka na polach, ale najwazniejsze, że poczekaliście i dojechałem do mety:) Nie ma to jak pierwszy raz po ponad 5 latach na rowerze:) Fajnie było, akurat na zlot motocyklistów trafiliśmy i nowe tereny poznałem, bo nigdy się na takie długie trasy nie zapuszczałem:D Może jeszcze uda mi się z wami pojeździć:) Ja się dzisiaj do południa wybieram trochę pojeździć, ale na parenascie kiloetrów, krótki dystans) Może gdzieś na Dolinę 3 Stawów, Rybaczówkę:) Chcesz to napisz: 512-172-240 to mozna gdzieś trochę pojeździć, zalezy też skąd jesteś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info dokładne będzie koło czwartku ale co z Piknikami gadałem to gadałem i frekwencja ma dopisać więc szykować się na ognisko startowe w następną sobotę na Stargańcu koło 16-18 czy będzie trip przed zależy od was, info oficjalne tak jak pisałem koło czwartku,czekam na telefony i posty bo trzeba dograć szczegóły ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze marynatą przesiąknie jak dłużej poleży :w00t:

Jutro zimno ma być no ale bez deszczu i 25% zachmurzenia więc można coś pokręcić skoro nie jemy :)

Od razu piszę że wyjazd na 80-90%, przewodnik będzie dokładnie wiedział czy da radę ok 12 jutro więc oglądać temat.

 

Sobota: 18.04.2015r 

start => Katowice, plac Szramka => koło Kościoła Mariackiego

godz. 14.50 no plus 10 minut dla spóźnialskich

dystans: ok 60 - 65km

cel: Jaworzno => zalew Sosina, kamieniołom Sadowa Góra, Geosfera

atrakcje: podziwianie nowych dwóch kółek Filipa :002:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni trip się odbył i wyszedł super =>  http://lapec.bikestats.pl/1306179,uroki-Jaworzna.html <= krótka relacja :)
No ale to było ponad-piknikowo, wracamy na jakiś czas do spokojnego kręcenia :)

Rozkład jazdy:

 

Czwartek: 23.04.2015r 

start => Katowice, pętla brynowska => przystanek w stronę Centrum

godz. 17.25 no plus 3 minuty!! dla spóźnialskich

dystans: ok 25-30km

cel: lasy panewnickie => Stara Kuźnia, hałda Panewniki, Starganiec

--------------------------
 

Sobota: 25.04.2015r 

OGNISKO STARTOWE PIKNIKÓW NA STARGAŃCU

start => a kij mnie to :P

godz. 17.00 startujmy ze światem => kończymy znając świat ok 21-23 więc czasu kupa na dojazd :icon_mrgreen:

Do wygooglowania jak ktoś nie wie gdzie to, poza tym zawsze można gdzieś po kogoś wyjść ;]

dystans: ino pieszy ... po patyki żeby Świniak GREEQ-a :033: i moje kartofle się zrobiły  :033: 

 

Jak by ktoś coś chciał na ok 30-50km od rana się rowerowo wybrać ( od ok 10.00 - 11.00 ) to pisać - można coś pomyśleć żeby głód zaostrzyć, jedyna akcja to taka iż ok 15.00 jak dla mnie koniec. Misja - odstaw rower dojedź inaczej żebyś o coli nie siedział jest aktywna :D

 

---------------------

I dla urozmaicenia góry piechotą:

Piątek: 01.05.2015r 

start => Katowice PKP (pociąg relacji Katowic - Zwardoń, peron I) - odjazd: 07.05 - Ligota 07.11 - Piotrowice 07.14 => Milówka 09.04

powrót -> Węgierska Górka, zależy co i jak:

18,46 => w Katowicach 20.33

20,35 => w Katowicach 22,43

dystans: 30km

trasa: http://mapa-turystyczna.pl/route/suk3

 

I przestać dzwonić do mnie ino pisać w temacie :w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...