Skocz do zawartości

[Rower] Miejski -> Ostre ?


gosucherry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak się zastanawiam, czy sens miałoby zrobienie niskobudżetowego ostrego koła z roweru "miejskiego", typu ten : http://www.aukcjoner.pl/gallery/013315920-6.html#I6  . Wiadomo, byłoby to ostre do jazdy spokojnej po mieście, bez wygibasów czy katów. Dałoby radę ? A jeżeli nie to czemu ? :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy taka konstrukcja nie będzie kaleka pod jakimś względem ? Bo gdy widzę te ostre koła, które powinny być tańsze niż normalny MTB, w cenach +1600zł to włos mi się na głowie jeży :) I zastanawia mnie, czemu nie robi się takich "patentów" jak mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy taka konstrukcja nie będzie kaleka pod jakimś względem ? Bo gdy widzę te ostre koła, które powinny być tańsze niż normalny MTB, w cenach +1600zł to włos mi się na głowie jeży :) I zastanawia mnie, czemu nie robi się takich "patentów" jak mój :)

wszystko można, ja miałem przez chwilę rower w którym wymieniłem tylko pisatę na torową i jeździł. tyle ze nie wyglądał. generalnie ostre koło z założenia to rower do zapierdzielania po mieście więc musi być krótki i zwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, a mnie śmieszą tematy tego typu. To, czy ten rower nada sie na ostre wałkowane było milion razy. I na tym forum i na innych. Wystarczy wejść w odpowiednie tematy i wszystko będziesz miał jak na dłoni. Także poczytaj przypięte (te na samej górze) i sam decyduj, bo nikt nie zrobi tego tak dobrze jak użytkownik "przyszłego" roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...