Skocz do zawartości

[do 1500] Cross


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/king-of-the-road-2013-lazaro-integral-v3-na-alivio-i3243540891.html

 

Tu masz Lazaro i w zasadzie to on ma dokładnie to samo, a nawet lepszą kasetę i łańcuch od Unibike. Nic nie przemawia za tym żeby płacić 600 zł więcej za rocznik 2013...

 

Można by oczywiście się spierać o jakość ramy itd, ale sporo osób nawet tutaj z forum ma ten rower i sobie chwali. Cena jest powalająca i za tyle nie masz nawet co szukać dalej...

 

Zaczynam powoli pisać jak w reklamie, ale tyle jest tych tematów i wszystkie kończą się tak samo, że trzeba konkretnie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie, trochę jeszcze czytałem o nim w temacie o tym rowerze i wygląda b.dobrze.

Mam pytanie, warto brać dodatkowo blokadę amortyzatora? Bo to w sumie troszkę bez sensu, jeździć po niemieckich autostradach się będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada amortyzatora przydaję się, owszem, ale ma sens tylko wtedy jeśli podczas jazdy da się blokować i odblokowywać amortyzator bez zatrzymywania się (a w takich amortyzatorach się właśnie nie da - trzeba się zatrzymać i odciążyć rower).

Tak to zablokujesz, zagapisz się lub zapomnisz odblokować, wpadniesz w dziurę i blokada pęknie i po przysłowiowych "ptokach".

Ustawisz sobie amortyzator na miękko lub twardo wg preferencji i tyle. Blokada typu on/off ma średni sens wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem 21"

@Seraph, wyglądasz na osobę nieźle zorientowaną... czy mógłbyś nam pomóc w temacie poniżej?

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/136320-cross-do-1600-pln-unibike-crossfire-vs-merida-crossway-40v-vs-author-horizon/

 

no i jak do tych trzech ma się omawiany wyżej rower Lazaro? co to za marka?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak do tych trzech ma się omawiany wyżej rower Lazaro? co to za marka?

 

Lazaro i Kands to jest to samo tylko naklejki inne :teehee: Lazaro Integral z tego tematu to jest to samo co Kands Maestro z Twojego tematu tylko 200 zł mniej i amorek bez blokady. (Ferrini tak samo jakbyś gdzieś się natknął)

Sprzętowo to wszystkie te rowery to jest jeden czort jak widać tylko cena i rama inna.

 

W sklepach mówią, że Kands/Lazaro to nie marka, bo to oczywiste, że nie nie pochwalą czegoś czego nie mają, a że na dodatek mało znana nazwa. W tym przedziale cenowym marka i tak nic nie zmieni poza ceną za naklejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno uściślające pytanie dot tego Lazaro, jeśli w specyfikacji jest amortyzator regulowany to znaczy że mogę go zablokować tak? Tylko że nie mogę zrobić tego podczas jazdy ?

I drugie pytanie , dla mężczyzny o 170 cm wzrostu jaki rozmiar ramy będzie najbardziej odpowiedni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno uściślające pytanie dot tego Lazaro, jeśli w specyfikacji jest amortyzator regulowany to znaczy że mogę go zablokować tak? Tylko że nie mogę zrobić tego podczas jazdy ?

To oznacza, że amortyzator ma regulację napięcia wstępnego (co to jest? google - hasło SAG), nie ma blokady. Do Twojego wzrostu tylko 17".

Od siebie dodam - posiadam Kands Maestro z blokadą i w codziennym użytkowaniu nie jest to kompletnie potrzebne, zresztą blokada mechaniczna (hydrauliczną blokadę można stosować w trakcie jazdy) jest kłopotliwa bo blokować można tylko poprzez zejście z roweru. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...