Skocz do zawartości

[zawody XC] FamilyCup - Radzionków - 2 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

Z tamtąd nie ma już daleko, można powiedzieć prosta droga. Kolo Elzab'u jedziesz cały czas prosto na skrzyżowaniu w rokietnicy jedziesz prosto i później w prawo no i cały czas prosto. Przejedziesz przez stroszek i potem Radzionków. Na pewno dojedziesz prosta droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche błota jest na księżnej :D Na mostek chciałem wjechać to koło mi się w miejscu kręciło i spadłem sobie z niego heh w sumie pierwszy raz podjezdzałem tak to zawsze był zjazd. Na którą tam trzeba być? 

@down

Nie ma konkretnej godziny dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówcie się pod Biedronką w "centrum miasta" to się znajdziecie na 100% ... a jak nabial przyjedzie swoim 29`erem to nie będzie się go dało przegapić ;D.

 

Błoto ... raczej teren jest na tyle stabilny ze powtórki ze Zdzieszowic nie będzie  :) ... dziś w nocy przeszła burza nad Radzionkowem w słońca brak i dalsze opady w prognozach tak więc na jutro jedyne co możemy liczyć to to ze będzie w miarę słonecznie ale nie sucho.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie pogoda jak dziś to gwarantuje ci że nie będzie podjazdu pod mostek a patrząc na jedną z zaproponowanych mapek nie będzie nawet podjazdu "torem saneczkowym".

 

W takim wypadku dla mnie wielka szkoda ... bo co jak co ale zawody powinny iść po tej samej trasie niezależnie od warunków pogodowych ...

W kręgach ludzi startujących na zawodach częściej słyszy się narzekanie ze trasa była za łatwa niż za trudna ...

Każdy startujący w zawodach nie ważne na jakim poziomie powinien mieć przynajmniej świadomosc że to nie jest wycieczka po bułki do sklepu

Ekstremalne warunki pogodowe i terenowe nieważne z jakim końcowym efektem po czasie wspominane są z uśmiechem na twarzy ...

 

Klasyfikacja końcowa w grupie startujących w przybliżeniu zawsze jest taka sama niezależnie od warunków i trudności trasy ...

Jak jest "noga" to jest wynik a defekt się może trafić zawsze i każdemu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to   ... najwyższa pora spać ;D

 

Tak optymistycznie na sam koniec ... mimo chyba piątej czy już nawet szóstej godziny ciągłego opadu w Radzionkowie na jutro zapowiadają słońce ;D

 

Do zobaczenia na słonecznym starcie :)

 

Pozdrawiam

 

No ja właśnie zamówiłam nam pogodę - słoneczko i ok 20 stopni, ale zamawiałam dopiero dzisiaj więc pewnie dopiero na jutro ogarną :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...