Skocz do zawartości

[zawody XC] FamilyCup - Radzionków - 2 czerwiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanko czy ktoś z forumowiczów bierze udział w Amatorskich mistrzostwach w kolarstwie górskim Family Cup 2 czerwca 2013.??

Ja jadę pierwszy raz na tego typu imprezę i nie wiem czego się mam spodziewać.

 

Ps. przy okazji chciałbym się zapytać o kask- czy bylibyście w stanie doradzić mi jakiś do max 80 zł.

 

 

Pozdrower !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO trenuje juz pol roku ponad co 2gi dzien ok 15-20 km robie. Pod górki podjazdy tez trenuje. A jak z zapisami- do kiedy są? Można się zapisać w dniu tej imprezy?

 

Ahh,, no i brałbym udział w ten grupie 95-96 tj. seniorzy starsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się tylko startuj ...

 

Czego się można spodziewać ... zeszłoroczne zawody w Radzionkowie miały chyba najwyższą frekwencje z całego cyklu ...

 

Widzę zmiany w porównaniu do zeszłego roku ... zapowiada się że będzie łatwiej ... zrezygnowali z podjazdu pod mostek i singlem będzie więcej asfaltu :( szkoda.

Tak generalnie trasa niezbyt wymagająca ... ale jak chcesz pudło nogę musisz mieć jak na każdych zawodach ... :)

Ja oczywiście się też stawiam na starcie w końcu to mój "domowy" wyścig :).

 

Mam nadzieję że w tym roku nie dają ciała z pomiarem czasu.

 

http://mosir.radzionkow.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=3&Itemid=102

 

4 news ...

 

Administrację proszę o zmianę tytułu postu ... [zawody XC] FamilyCup - Radzionków - 2 czerwiec

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pojawie 26 najpierw holda race a potem radzionkow Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Chciałeś powiedzieć pojawimy się :)

 

Skoro zmienili trasę i nie ma podjazdu pod mostek, a jest więcej asfaltu, to mi to na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mostek to było wąskie gardło zaraz po starcie ... sam to w zeszłym roku poczułem ...  najpierw jeden przyblokował drugiego ja sie w to wpakowałem i na dzień dobry kilkanaście sekund w plecy.

Szkoda ze go wywalili.

Moim zdaniem można było go pominąć zaraz po starcie ale na kolejnych rundach już mogli go zostawić, logistycznie bardzo łatwe do przeprowadzenia ...

 

@@szewka, w zeszłym roku biuro zawodów było chyba otwarte od 8 .

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No devil ba pewnie ze razem . Dorwalem kolesia z sosnowca i mówil ze dzien przed holda race będzie juz wyznaczona trasa szarfami mozna tam jechac popoludniu 25 i przejechać sobie parę razy a trasa będzie mieć 5 kilo

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzezniol dobrze mówisz, mostek na start wywalić, zostawić już na kolejne pętle. Nie jest zły, ale na start się nadaje, bo może kłopotów narobić.

 

@ Tomek ; znając życie, 25-tego będzie tam pełno ludzi. No, ale pojedziemy, objedziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też pojawię :) Trasa banalna (mnie się tam mostek podobał!) ale zawsze to dobry trening takie zawody :)

Szkoda, że nie ma możliwości przeprowadzenia tych zawodów jak kiedyś na DSD bo wtedy było dużo ciekawiej i trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@mewek, Na Dolomitach w zeszłym roku w sierpniu pokazały się nowe zawody w ramach Plener Festuval ... zapowiadali że będą cykliczne.

Tak ze jak co to i tam się będziesz mógł pościgać.

 

Pozdro 

 

Wiem, brałam udział :) i mam nadzieję, ze w tym roku też się odbędą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po radzionkowa - wie ktoś jak to wygląda-ile impreza trwa itp. do której są zapisy, o której zaczyna sie pierwszy wyścig... itp potrzebowałbym wszystkie tego typu informacje :)  z góry dziękuje :)

 

Aaa i jeżeli zarejestrowałem się przez internet i zapłaciłem przelewem to jak to w ogóle działa .. muszę być na miejscu w czasie otwarcia tych biur rejestracji czy jak? skąd będą wiedzieć ze zapłaciłem... Może mi ktoś to wytłumaczyć krok po kroku na chłopski rozum ponieważ to mój pierwszy raz i jestem jeszcze nie ogarnięty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku z tego co pamiętam biuro zawodów było otwarte do 9.

Na 100 % były 2 kolejki ... sprawnie idąca kolejka zarejestrowanych przez internet i ślimata kolejka rejestrujących się na miejscu ...

Ostatni start był około 13.

Trzeba przyjść na początek i czekać na swoja kolej.

 

Dziś zawitam do mosir`u z propozycja zmiany trasy pomijającej niemal całkowicie asfalt .

Ludzi znam , oni mnie znają na szybka zaczepkę odpowiedzieli że wszystko można zrobić ... zobaczymy co wywalczę :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...