Skocz do zawartości

[Uda] Powazny problem straszny bol


Rasi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak jezdzilem troszke w streecie i DH ale postanowielm przejsc na takie XC/Enduro zakupilem zestaw SPD (bardzo zadowolny jestem) i mam problem z udamia zaraz nad kolanem przy wiekszym podjezdzie czuje goraco a po chwili bol i takie szczypanie juz nie mam pojecia co z tym zrobic moze ktos z was z takim czyms sie spotkal i jakos to zwalczyl. Prosze o pomoc bo trening z tym to meczarnia a jak mam pomyslec ze zaraz bedzie podjazd to trace wiare rowerowa i chyba coraz rzadziej smigam na moim "rumaku". Wiec pomagajcie :025:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem podobny problam jak chciałem mocniej przycisnąć podczas jazdy.

 

Pomogło podwyższenie siodełka (po pozimowym serwisie rowerku - rozbiórka na części pierwsze i czyszczenie - sobie za nisko ustawiłem).

Spróbuj, czy coś to da w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem podobny problam jak chciałem mocniej przycisnąć podczas jazdy.

 

Pomogło podwyższenie siodełka (po pozimowym serwisie rowerku - rozbiórka na części pierwsze i czyszczenie - sobie za nisko ustawiłem).

Spróbuj, czy coś to da w Twoim przypadku.

 

Wlasnie po napisaniu tego pomoglo, ustawilem tak ze kolano prawie sie prostuje a wyglada to tak jak juz bym mial wyprostowana noge. Zawsze ustawialem siodlo tak ze siegalem pieta do pedala i teraz teztak mialem ale widac cos sie stalo :). Zobacze jeszcze na nastepnym OSTRYM treningu czy pomoglo jak nie to bede pisal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...