Skocz do zawartości

[Masa Krytyczna] Warszawa


Gość Green

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram w 100%. Nie powiem że też pomagam siać zament w tym topicu:) Masę Warszawską trzeba zrobić jako że największą popularnością się cieszy...Pozdrawiam!

 

Pod naciskiem ludzi ze stolicy zaryzykowałem napisać taki temat:). Nie wiem czy moje stanowisko na tym forum jest odpowiednie do takich działań, ale w najgorszym wypadku moderatorzy skasują temat. Tak więc żeby po każdej masie nie zapychać dwudziestoma postami w topicu ogólnym powstał ten topic:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla nas popieram:) Wołają mnie Baju:) To dalej to taka durna dopiska jak mi program na pdst niby zainteresowań wymyślił ksywkę;) Pozdrawiam i do zobaczenia na następnej masie. A właśnie...ktoś z organizacji mógłby pomyśleć (Schwefel może:) ) nad jakimś sloganem cobyśmy się pod nim zebrali w maju to na pewno byśmy się znaleźli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do zorientowanych bardziej odnośnie masy. Było coś takiego coś mi się obiło o uszy że zbieramy sprzęt i będą składać rowery i takie tam...nie wiecie co jest najbardziej potrzebne? Ja mógłbym wikinga na 24 calowych kołach podrzucić jeśli za miesiąc też to będzie bo jest w dobrym stanie i mam 2 stalowe ramy mtb 19 i jakiegoś Y krossa starego, ale nie wiem czy to komuś się przyda. Ktoś wie o co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej Masie była zbiórka części. Teraz to byś musiał je odwieść do warsztatu tam gdzie będą składać te rowery. Nie znam dokładnie adresu ale może skombinuje i dam na forum.

 

EDIT:

Na Elbląską 2 możesz je zawieść najlepiej w piątek albo sobotę po 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na 89 zdjęciu, niestety stoję tyłem :P (mam jasne bojówki moro i czarną bluzkę) ale za to z przodu po lewej widać w całej okazałości mojego chłopa :) (coolmax Speca & merida matts sport 300 czarno-czerwona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Green

no niepoznałem nikogo z forum więc może na następny raz coby łatwiej mnie rozpoznać bo jestem charakterystyczny B) - zielona rama merida kalahari to ja na całej masie tylko są 2 takie rowery :036: o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niepoznałem nikogo z forum więc może na następny raz coby łatwiej mnie rozpoznać bo jestem charakterystyczny :P - zielona rama merida kalahari to ja na całej masie tylko są 2 takie rowery :D o!

hm... jedna taka należy do Świstaka, druga do jakiejś kobietki brązowo-mocnokręconowłosej... Jesteś którąś z tych osób? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem złożyć reklamacje Schwefel...tyle zdjęć i nie ma mnie na żadnym!!! Nawet mojego kolege złapałeś a mnie nie:( Muszę się zadowolić swoimi:( Ale mam jedno ładne pochwalę się:) Z ziomalami:)

Co się dziwisz jak się jeździ w takimi ziomalami to samemu jest się sobie winnym :D Ja tym panom nie robię zdjęć od czasu jak na zeszłorocznej majowej chceli mnie spisać za stanie na poboczu i robienie fotek, oczywiście dałem z blata i odechciało im się pościgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...