Skocz do zawartości

[Masa Krytyczna] Warszawa


Gość Green

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowcat, nie naciągaj Baju na prywatną sesję tak do końca... może uda się zrobić zdjęcie całej ekipy z forum obecnej na Masie :angry2: Baju, zgadzasz się? Jakby co, to mogę dla aparatu specjalnie zabrać składaną parasolkę, co by w deszczu zdjęcia mogły powstać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat da radę i bez parasolkiL:) Metalowy jest to najwyżej zardzewieje:) Parasolkę mam od drinka...wystarczy:) Tylko czy przełamiemy się żeby się do siebie zbliżyć...:) Acha od razu mówię brzydkie zdjęcia odpadają:) Bez ubrań co najwyżej damskiej części:D Ja będę w chustce na głowie prawdopodobnie to mnie znajdziecie...:) Zapraszam! Chyba że będzie 10 stopni i burza...to odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, nie wykopię Cię :) Ale im więcej ludzi będzie miało nalepki, tym może być ciekawiej (już sobie wyobrażam potajemne szepty wśród nieforumowiczów: "Ty, Zenek, wiesz co oni na widelcach mają? To mafia jakaś... lepiej im nie podpadać..." :) :) ) Poza tym o identyfikację w czasie spotkania przed Masą i w jej trakcie będzie łatwiej po prostu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja antypatii jeszcze nie posiadam, ale też przypuszczam że jako że będę prawdopodobnie z ludźmi "niezforumowanymi" nie będę ich ciągać i przyjadę na miejsce od razu. Ale naklejek będę wypatrywał;) Pozdrawiam!

 

Ps. shadowcat...nie gniewaj się na mnie i nie obrażaj...jak już chcesz to zrobię Ci te rozbierane zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...