Skocz do zawartości

[Masa Krytyczna] Warszawa


Gość Green

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba wpadnę... Na 99,9%!!!

Brakuje 0,01% bo o 21:00 kumpel ma osiemnastkę no i nie wypada się spóźnić...

 

PS ile może to potrwać(tzn "masa"). Jestem spoza wawki i muszę przejechać 20kilometerków więc zastanawiam się czy zdążę na 18stkę i czy wziąć lampki...

 

mam szarego wheelerka 1901ZX(z tego co się orientuję w polsce są takie trzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na nie przepadanie za jedną osobą z ustawki rezygnuję :]

Mnie nie będzie, więc możesz śmiało przejeżdżać :)

 

A tak wogóle to poznacie mnie po żółtej fladze, niebieskiej koszulce Penty i czerwonym Giancie...a i pewnie po tym że będę zaliczał cały czas gleby, bo to pierwsza Masa w spd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jak zwykle...cudownie :033:

Choć na skrzyżowaniu Łopuszańska/Jerozolimskie i dalej zaczynałem się ciężko zastanawiać czy nie trzeba było zabrać kurtałki antydeszczowej. Ale na szczęście matka natura tym razem tylko nam pogroziła ciemnymi chmurami :033:

 

Pozdrowienia dla Jarka [jarus220] i Krzysztofa [Krzysztof B.] których to miałem okazję spotkać :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna. nie spotkałem nikogo z naklejką:) a objechałem wkoło ze 3 razy:( fotki jakieś tam mam ale nie sądzę żeby ktoś się na nich odnalazł. organizacja nie najlepsza tym razem. kilka razy musieliśmy blokować samochody, no i dość dużo stania było:( pod koniec z 5 minut. ale ogólnie fajnie. ile było osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna. nie spotkałem nikogo z naklejką:) a objechałem wkoło ze 3 razy:( fotki jakieś tam mam ale nie sądzę żeby ktoś się na nich odnalazł. organizacja nie najlepsza tym razem. kilka razy musieliśmy blokować samochody, no i dość dużo stania było:( pod koniec z 5 minut. ale ogólnie fajnie. ile było osób?

 

Ty też nie miałeś :P

1610 według organizatorów

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

organizacja nie najlepsza tym razem. kilka razy musieliśmy blokować samochody, no i dość dużo stania było:( pod koniec z 5 minut. ale ogólnie fajnie. ile było osób?

Do policji miej zastrzeżenia, oni mieli zabezpieczać skrzyżowania, ale doszły mnie słuchy że jakiś głupi policeman przepuszczał samochody przez środek kolumny :035: Straż miejska znów nic nie robiła. Ale ogólnie Masa była spokojna i jestem zadowolony z niej. Tempo czasami było za szybkie (wina policji) stąd te długie postoje, bo Masa to nie wyścig i ludzie z tyłu musieli dołączyć do przodu.

 

Moja galeria z Masy:

http://www.schwefel.livenet.pl/galeria/thu...ls.php?album=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...