Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela 9 czerwca, zawody w Gliwicach. Dojazd pociągiem, później 5km dojazd na miejsce. Trasa łatwa, dla każdego praktycznie ;) Dystans w zależności od kategorii, ale jakieś tam 15-25km na rundach.

 

Chętny ktoś ? Choćby ot tak pojechać, kto nie był nigdy, aby zobaczyć, co i jak, może i wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ... ja i devil zapraszamy cie na profesjonalny tor do free rajdu z super duzymi hopkami i mniejszymi dla amatorow za murckami jutro po 18 devil dojedzie do nas. Dam za pol godziny zdjecia z trasy i nasze filmiki jak devil omalo nie zabija sie na jednej hopce na moim rowerku.

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto ja

 

 

a to devil zabijajacy sie na mom rowerze

 

 

niepowiem devl sie popisal a oto zdjecia jednych z wielu hopek.. przepraszam za dodatkowy kwadrat w zdjeciu zle mi sie aparat ustawil myslalem ze tego nie bedzie widac  zdjecia zaraz dam na bs-ie by tu nie robic syfu

 

 



http://tomaszstepula.bikestats.pl/ tu mace zdjecia na bs-ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nic nie mowiliscie ze jedziecie czuje sie olany

Na bagażniku Grzegorza są tylko trzy miejsca, miała z nami jechać Gosia, ale w ostatnim momencie zrezygnowała i już nie czekaliśmy tylko jechaliśmy we dwoje.

 

 

No proszę Marcin na jurze :D

To musiało się w końcu wydarzyć :D

 

 

Wypad rewelacyjny. Jura jest piękna, mimo tego że bywałem tam nie raz, dzisiaj odkryłem ją na nowo (no ale co się dziwić z takim przewodniem :)). Trasa była, jak to określił Grzegorz - spokojna, powiedzmy że moje wyobrażenie spokojnych tras jest z lekka odmienne, ja powiedziałbym, że była ciekawa... chwilami za bardzo  :icon_confused:  Kilka górek odmówiło współpracy ze mną i moim rowerem, więc trza było cisną. Chwilami miałem kompletnie dość... ale warto było pokonać siebie. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę... przy okazji w lepszej kondycji.

Grzegorz, raz jeszcze dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z devilem na xc sosnowca 7 podjazdow pod gore na sroduli jazdaaaaaaa

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Poprawka, org. dołożył nam jedno okrążenie gratis. A jak się nie podoba, to będzie 9. Ot taka niespodzianka, gdy staliśmy już w sektorze.

 

Tomek finiszował na miejscu 5, ja na 6. Błoto, błoto, błoto, woda, woda i ciężki podjazd, praktycznie na sam szczyt wyciągu.

 

Na jutro opcja Repty i ścigamy się znowu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy weeknd u mnie pod znakiem zapytania, więc proszę o rozważenie kolejnego weekendu (29.06), pomysły sa dwa: 

  1. Przeczyce - sentymentalna podróż w celu dokończenia tego czego nie udało się skończyć rok temu
  2. Nocny wypad do Pszczyny - czyli coś czego jeszcze razem nie robiliśmy  :)

Osobiście każdy z podanych pomysłów uważam za godny uwagi, a jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie i panie chce sie z wami pozegnac ale nie na wiecznosc . Jutro wyjezdzam do holandii zarobic na swoje dlugi i na mojego wymazonego fula i na otwarcie swojej firmy. Troche tego jest i mam wysokie wymagania wiec nie bedzie to wyjazd na sezon. Mam nadzieje ze na przyszly sezon bede juz nawet na tyle gotowy by dorownac grzesiowi w gorach w koncu holandia to kraj idealny do cwiczenia kondychy na rowerze. Zycze wam spelnienia wszystkich marzen rowerowych. Bede tu czestym gosciem opserwujac wasze dokonania

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...