Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień przed ma byc ogloszona trasa oczywiscie xc .... A radzinkow 02.06 familycup zemną zaliczysz ? To nkedalekoSent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

 

Ale luzik stary na holdarace dostaniesz koszulkę i skarpetkiSent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gdzie Family Cup się odbywa. Jeździłem tam w tamtym roku, trasa w sumie łatwa, bo sam park nie jest duży, ale trzeba nieźle deptać, aby coś z tego było. Technicznie łatwo, podejrzewam, że łatwiej, niż będzie w WPKiW. Mogę jechać, ale pamiętaj, że sam dojazd na Family Cup to będzie dla nas około 30km i przed samym parkiem, jest dość stromy podjazd ( ale krótki ).  Powiedzmy, że rozgrzewka :D

 

Później jeszcze jest edycja Hołda Race w Bytomiu i bodajże wyścig w Reptach ( okolice Tarnowskich Gór ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wam klubu brakuje tylko do szczęścia lol, jak mtb to tylko góry

Jak mtb, to tylko góry ... Zdziwiłbyś się trasą ubiegłorocznej Skandii, na której miały być przewyższenia max 600m, a wyszło spokojnie ponad 1000m. A ponoć płasko mamy w naszej najbliższej okolicy.

 

A skoro tak szydzisz, z startu w Chorzowie, to może sam się pojawisz i pokażesz, jak się jedzie pure mtb ?

 

Tomek, zapomniałem właśnie o Skandii. Od biedy można przejechać, ale tam to już jest kogo gonić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startowałem w chorzowskim na trasie 2x 17km nie ma nic specjalnego, wg mnie to co tam jest organizowane nie można nazwać rajdem czy nawet zawodami, bardziej pod festyn rodzinny to przypomina, ale kto co lubi. Choć to inne zawody były niż ta hałda race to w Chorzowskim jak dla mnie jeździć to porażka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździłeś po asfaltowych alejkach czy singlach, w Parku można sobie nieźle pośmigać i bez problemu mozna zrobić przewyższenia 300 m na 20 km i nieźle się zmęczyć.

Rejony Śląska to wcale nie takie płaskie tereny, do gór wiadomo brakuje, ale nie jeden by się zdziwił jak mało, aby się przekonać wystarczy pojeździć po terenach Garbu Tarnogórskiego czyli, Wojkowice, Góra Siewierska itd. Tylko nie po asfalcie, a proponuję zjechać w te mniej uczęszczane drogi.

W zeszłym roku pojechałem do Pszczyny i mniej się zmęczyłem niż robiąc 60 km po wspomnianych "górkach" ;)

 

Dużo też było kozaków przed zawodami XC na Dorotce, że tylko kilkanaście kilometrów itp. a po wyścigu nie jeden zmienił zdanie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil dzis na pewno odbieram fure z bikershopu bo sie na dzis z magikiem ugadalem ze na dzis będzie gotowy ale dokladnie o której to wsio zależy o której dostane wyplate na konto albo po 14 albo 16 . Jak nie masz karty rabatowej to poczekaj na mnie zawsze 11% z siodelka na piwo będzie. Piątek aktualny . Mam w piątek wolne bo biore okolicznościowy bo rano do prokuratury a potem jestem wolny. Pisze tu bo pw mi nie działa nie mogę nic wysylac z tobą .

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startowałem w chorzowskim na trasie 2x 17km nie ma nic specjalnego, wg mnie to co tam jest organizowane nie można nazwać rajdem czy nawet zawodami, bardziej pod festyn rodzinny to przypomina, ale kto co lubi. Choć to inne zawody były niż ta hałda race to w Chorzowskim jak dla mnie jeździć to porażka jest

 

Chyba byliśmy na różnych imprezach ;)Na Silesii MTB wcale lekko nie było.Trasa xc mocno interwałowa,szkoda tylko że org zrezygnował z toru 4x,byłaby rzeźnia :) Zeszłoroczna Skandia w DG niewiele więcej mnie wymęczyła.Ciekaw jestem jak Hołda Race poleci.Park jest na tyle mały,że trudno wymyślić coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, za mały by coś ciekawego wymyślić. Kilka podjazdów i tyle. Najciekawsze pod te 2 parki dirtowe i tyle, reszta to słabizna była

Ale jeśli się jedzie z prędkością 30km/h +, a przed Tobą i za Tobą ktoś jedzie, to już nie taka łatwizna manewrować pomiędzy drzewami., których w parku nie brakuje, a trasa pomiędzy nimi, też bez problemu mogłaby być wytyczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...