Skocz do zawartości

[Wrocław] Regulacja rowerów


Aciel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam drobny problem z moim rowerem. Grzebałem nieco przy przerzutkach i je całkowicie rozregulowałem i za chiny nie mogę sobie teraz poradzić.
Znacie jakiś dobry/niedrogi serwis rowerowy gdzie wyregulują mi przerzutki (zarówno tylnie jak i przednie). Z góry dzięki za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze najblizej bedziesz mial do Probike na ul Pieknej - tego akurat jak robia nie moge powiedziec bo nigdy z ich serwisu nie korzystalem ale sa najblizej wiec sie nie nameczysz jadac pol Wroclawia. Zdecydowanie dobrze zrobia regulacje w PmRiderze naprzeciwko Galerii Arkady tylko o slowie "tanio" mozesz zapomniec. Robilem takze drobne regulacje u Krajek i Syn tylko to juz zupelnie nie Twoje rejony (bulwar Ikara) wiec wspominam tylko pro forma.

Jesli natomiast chcesz tanio i dobrze to sugeruje telefon do Wicha i jesli chlopak znajdzie czas to powinien Ci pomoc (https://www.facebook.com/bikeserwis) - co prawda jest to specjalista od amortyzatorow ale i z przerzutkami sobie poradzi.

 

Pozdrawiam

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście mogę polecić Krajka starszego na Jedności narodowej. Nie korzystałem z serwisu Probike na Pięknej, ale mam względem nich dość mieszane uczucia - gdy pewnego pięknego dnia potrzebowałem dupereli do naprawy swojego roweru to dowiedziałem się od nich, że tego co chcę zrobić to się nie da zrobić, bo tak się może i kiedyś robiło, ale już nie teraz (wymiana konusów) i jedyną opcją wg nich była wymiana całej kompletnej przedniej piasty. Skończyło się na wizycie u Krajka na Jedności Narodowej, gdzie za potrzebne mi części zapłaciłem 3zł i rower do dziś na tym jeździ.. Z taką drobnostką jak regulacja przerzutki możesz do starszego Krajka spokojnie podjechać, tylko lepiej wcześniej się umówić telefonicznie, bo jest zazwyczaj dość mocno obłożony robotą.

Choć prawdę mówiąc na tym forum znajdziesz dobrą instrukcję regulacji i powineneś sobie poradzić - to wymaga tylko cierpliwości i odrobiny pomyślunku - czy na przykład na problemy z regulacją nie wpływa także coś innego (np. zużyte linki/pancerze, które możesz zamówić docięte na wymiar w dowolnym sklepie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę dać to do jakiegoś fachowca, co przy okazji przyjrzy się całości roweru, który mam zamiar na dniach sprzedawać i wolałbym dograć go do perełki.


Ile może kosztować taka regulacja przerzutek? Mam też bardzo blisko sklep rowerowy na pl. Legionów. Wyczytałem w Internecie, że serwis jest tam fachowy jednakże sklep sam w sobie jest drogi, a ja przy studenckim budżecie naprawdę nie chcę przepłacać. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę dać to do jakiegoś fachowca, co przy okazji przyjrzy się całości roweru, który mam zamiar na dniach sprzedawać i wolałbym dograć go do perełki.

 

 

Ile może kosztować taka regulacja przerzutek? Mam też bardzo blisko sklep rowerowy na pl. Legionów. Wyczytałem w Internecie, że serwis jest tam fachowy jednakże sklep sam w sobie jest drogi, a ja przy studenckim budżecie naprawdę nie chcę przepłacać. ;)

 

 

Polecam serwis na ul. Sienkiewicza 47 - Aventura Sport. Za regulację przerzutek zapłacisz tam 25zł. Serwisant godny polecenia - przykłada się do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku w okolicach wrzesnia za regulacje tylnej zmieniarki placilem w Pm okolo 20zl natomiast czym innym jest regulacja przerzutek a czym innym "przyjrzenie sie calosci roweru" czyli generalnie jakis rodzaj serwisu - zalezy gdzie trafisz i na kogo - taka usluga moze byc platna dodatkowo.

Jak chcesz zrobic to po kosztach to rzuc ogloszenie, ze za szesciopaka dasz rower komus ogarnietemu do zrobienia i po sprawie.

 

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...