Skocz do zawartości

[serwis] pierwszy przegląd roweru


Rekomendowane odpowiedzi

@Odi - nie wiem na czym ma to polegać ;) ale zacytowałem dokładnie to co mam w gwarancji

 

a teraz jeszcze jedno pytanko - czy przegląd muszę mieć zrobiony tam gdzie kupowałem czy można sobie go zrobić gdzie indziej?

 

@Dadi - gdzie robiłeś ten przeglądzik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Tam gdzie kupowałeś!

A tego nie byłbym pewien. Myślę że to tylko kwestia dogadania się. Za przegląd i tak płacisz więc pewnie byłaby możliwość zrobienia go u innego przedstawiciela tej samej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz jeszcze jedno pytanko - czy przegląd muszę mieć zrobiony tam gdzie kupowałem czy można sobie go zrobić gdzie indziej?

 

 

Doczepię się do pytania:

Ktoś z Was ma z tym doświadczenia?

Mój rower został zakupiony ponad 400km od obecnego miejsca zamieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczepię się do pytania:

Ktoś z Was ma z tym doświadczenia?

Mój rower został zakupiony ponad 400km od obecnego miejsca zamieszkania...

 

 

Sam sobie (a moża także innym zainteresowanym) odpowiem na to pytanie.

Nie ma problemu z przeglądem gwarancyjnym w innym sklepie. Byłem, zapytałem i odpowiedź mnie cieszy. :)

W moim przypadku jest to przegląd płatny ( na stronie producenta jak i w warunkach gwarancji jest to napisane, więc nie ma co płakać) i kosztuje 80 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Nie ma problemu z przeglądem gwarancyjnym w innym sklepie. Byłem, zapytałem i odpowiedź mnie cieszy. :)

 

eee pytałes w sklepie gdzie kupiles rower czy w serwisie? bo jesli w jakims serwisie to sprzedawca moze powiedziec przecież, ze oni nie mają autoryzacji lub cos w tym stylu i klapa...

 

tez mam problem bo kupilem rower w skiteam`ie przez internet, mieszkam w katowicach i sie okazuje ze zaden serwis nie ma autoryzacji skiteamu. prawde mowiąc nie wiem co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...