Skocz do zawartości

[bandanka]Jaka i gdzie kupic?


snuffi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem takiej natury ze mam dosc dlugie wlosy i zeby mi nie wpadaly do oczu musze miec pod kaskiem chuste/bandanke no ale te zwykle bawelniane slaba wentylacje maja a co za tym idzie szybko sie nagrzewaja.

Postanowilem wiec nabyc chuste z coolmaxem - no i tu pojawia sie problem, jedyne jakie znalazlem to chusty firmy Cratoni ale znalazlem je tylko w katalogu kaskow a w sklepie ich nie ma i nie bedzie. W takim razie gdzie kupic taka chuste (sklepy internetowe) no i jaka polecacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi zawsze włosy wychodziły ze wszystkich otworów w kasku i wyglądało to dość zabawnie. Od tego sezonu stosuje prosty patent:

 

Bandaż w aptece - 75gr

Mamijne umiejętności szycia - bezcenne :P

 

Raz na jakiś czas trzeba zmienić...

I wiatr we włosach już nie straszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja się trzyma dobrze:)

Nawet przy moich długich włosach kapitalnie spełnia swoje zadanie(tzn pilnuje kłaków przed kontaktem z oczami przy silniejszym wietrze)

 

I dodam że jest zrobiona z bardzo wytrzymałego materiału bo zaliczyła "szlifa" po asfalcie i nawet odblaskowe logo Wheelera sie nie zdarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki też mam ten problem, ( o ile długie włosy to problem :D) czy jest jeszcze możliwość dostania tych chust od Whellera, jak zredagowaliście maila do nich i pod jaki adres go skierowaliście? Proszę o pomoc bo z kasą krucho ( kupiłem okularki) a jeżdzić trzeba :twisted: O przepraszam bardzo umkną mi gdzieś post przedmówcy, jeśli taka wola władzy, prosze o usunięcię tegoż postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUU to łyso :029: Lipa straszna właśnie naskrobałem tego maila, poszło trochę wazeliny( bardzo niewiele) :D Zobaczymy czy coś wogóle dotrze, bo po twoim poście cudów w skrzynce sie nie spodziewam :034:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmiagałem bez bandanki od początku jazdy w kasku, jak kask kupiłem to nie było tego słońca co teraz i nie byłem mokry tak jak teraz więc będę musiał myślec nad zakupem jakieś chusty...no chyba że dostane od wheelera za maila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...