Skocz do zawartości

[ Elbląg-Grunwald] czy ktos kiedyś jechał


loczek97

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Tak jak w temacie mam zamiar jechać na grunwal rowerem i teraz czy ktos kiedy kolwiek jechał i opisał by mi trase. Potem nasowają sie pytania:

 

czy dam sobie rade jakko początkujący rowerzysta i jak sie wyposazyć ?????

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i poprosił bym dokładny opis bo pierwszy raz wybieram sie w taką podróż ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek bym potrenował skoro masz wątpliwości czy dasz rade.Zabrałbym ze sobą telefon i gotówkę podstawowe narzędzia i plecak nie zapominając o wodzie , co do trasy nie znam tych terenów ale zawsze w Google wpisuje punkt A i punt B i wybieram trasę dla pieszego i o to co wyszło http://goo.gl/maps/UAjWd

 

To jest ponad 100 km więc jak najbardziej do zdobycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem

 

Tak jak w temacie mam zamiar jechać na grunwal rowerem i teraz czy ktos kiedy kolwiek jechał i opisał by mi trase. Potem nasowają sie pytania:

 

czy dam sobie rade jakko początkujący rowerzysta i jak sie wyposazyć ?????

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i poprosił bym dokładny opis bo pierwszy raz wybieram sie w taką podróż ;D

Sprawa jest prosta. Kup sobie mapy tego odcinka, najlepiej w skali 1:50000. Następnie wyznacz trasę, która poprowadzi przez jak najcieńsze drogi, dróżki, pola i lasy i przerysuj ją do zwykłego zeszytu. I w drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://yacek.bikestats.pl/c,15025,Przy-granicy-o-Kaliningradzki.html

 

Na tej stronie masz ślady gps - dzień siódmy, ósmy i dziewiąty. Wystarczy wprowadzić niewielkie modyfikacje i gotowe.

Właściwie to ja mieszkam na żuławach a dokładniej w Nowym Dworze Gdańskim osobiście nigdy nie jeżdze na tujsk bo jest to strasznie niebezpieczna droga a podczas sezonu to już w ogóle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja mieszkam na żuławach a dokładniej w Nowym Dworze Gdańskim osobiście nigdy nie jeżdze na tujsk bo jest to strasznie niebezpieczna droga a podczas sezonu to już w ogóle ;]

 

 

Wcale nie musisz jechać na Tujsk. Ja to bardzo dobrze rozumiem bo sam zostałbym tam skasowany w trakcie jednego z moich wcześniejszych wypadów. Zresztą to tylko krótki odcinek, szybko uciekłem z tej drogi. Ślady gps stanowią tylko wskazówkę, nic więcej. Chcesz korzystaj , nie, to nie ma sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Zakładam że będziesz chciał jechać na obchody bitwy, tak?
Jeżeli będę na miejscu w tym czasie to na pewno też będę jechał z Ostródy. Więc około 40 km można jechać razem. :thumbsup:

 

Tylko do Grunwaldu jedziesz? Powrót jakoś załatwiasz samochodem czy jak ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...