Skocz do zawartości

[Pompka]SKS Rookie XL


Rekomendowane odpowiedzi

rozleciała mi się w rękach zaraz po tym jak ją kupiłem, nie wiem czy była uszkodzona już czy ja ją tak łatwo zepsułem. wiem jedno, ze dobry sprzęt by mi się w rękach nei rozleciał. Kupiłem cranka pompke i jestem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mialem ja kilka lat i bylem wzglednie zadowolny. co prawda przekladanie uszczelki bylo niezbyt wygodne, ale poza tym nie mialem wiekszych zastrzezen. polecam ja wszystkim, ktorzy zamierzaja pompowac wentyle tylko jednego typu, a przekladanie uszczelki wykorzystywac awaryjnie. zapewne dalej by mi sluzyla, ale siostra urwala ten nagwintowany element, z ktorym klopoty mieli tez inni forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko- zawsze ta pompeczką pompowałem zawory presta(tak miałem ustawioną uszczelkę), wczoraj chciałem napompować zawór samochodowy, przełożyłem uszczelke i nie moge napompować. Chyba brakuje mi jakiejś części która bedzie zwalniała blokade w zaworze samochodowym(ten bolczyk w zaworze). Wogóle nie puszcza powietrza do dętki. :-(

Powinno być coś jeszcze wkładane pod uszczelke? Czy to ja coś robie źle?:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wiem, że odkopuję, ale to w ramach przestrogi - strasznie gówniana pompka. Ułamało mi się to samo miejsce co większości użytkowników. Jutro jadę to reklamować - wiecie czy są z tym jakieś problemy czy wezmą bez problemu? Kupowałem w go sporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...