Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś będzie chętny na wypad z Chojen na wypad 40-50 km w środę o godzinie 13 - tej to proszę dać znać, jadę ze znajomym tępo na luzie, asfalt 80% reszta lekkie błotko, bądź droga szutrowa :-) . Pogoda, jaka będzie to będzie i tak nikt tego nie wie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkazik skąd startujecie jutro? byłem wczoraj w Lagiewnikach niestety miejscami przebijałem się 3 km/h przez błotko więc lepiej jeszcze z tym ostrożnie.

 

anyway ja mogę jutro jechać daj jakieś szczegóły, w czwartek/lub piątek planuję na szosę się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawy jana 13.00 kolo orlika, jazds na luzie, sereczyn, zofiowka, prawda miedzy 3-5 godzinek glownie trasy ubite i asfalt, troszkę błotka. Czekam na info jak voś to pisz.

 

Już mamy dwóch chętnych jak coś to śmiało, do zobaczenia. Czekam do pięć po 13 -tej i jadę w stronę Stawów Stefańskiego, tam jeszcze mamy jednego, lub dwóch do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawy jana 13.00 kolo orlika, jazds na luzie, sereczyn, zofiowka, prawda miedzy 3-5 godzinek glownie trasy ubite i asfalt, troszkę błotka. Czekam na info jak voś to pisz.

 

Już mamy dwóch chętnych jak coś to śmiało, do zobaczenia. Czekam do pięć po 13 -tej i jadę w stronę Stawów Stefańskiego, tam jeszcze mamy jednego, lub dwóch do jazdy.

 

 

no i pojechane:) dzięki za jazdę w miłym towarzystwie, pogoda super, na łapach wiosenne rękawki:P i było piwo:xD do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś plany na niedzielę, to chętnie się przyłączę. Ew. jak ktoś nie ma planów na niedzielę, to można coś zaplanować :P

@Biafra, ty będziesz biegał cały weekend? Byś sie wyrwał w niedzielę a nie:P Bieganie jest za wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby miał ktoś plany na niedzielę, to chętnie się przyłączę. Ew. jak ktoś nie ma planów na niedzielę, to można coś zaplanować :P

@Biafra, ty będziesz biegał cały weekend? Byś sie wyrwał w niedzielę a nie:P Bieganie jest za wolne.

 

Nadal możesz ze mną jechać w góry(w niedzielę trip się zaczyna chyba o 11)!:P No, dobra to pogórze jeszcze chyba ale w sumie jeden pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie jest za wolne.

Ja szybko biegam:D

W sobotę w ramach rozgrzewki to http://biegampolodzi.pl/aktualnosci/lodzkie-grand-prix-dzieci-i-mlodziezy-w-biegach-przelajowych

A w niedzielę to:  http://biegampolodzi.pl/biegam-i-chodze-po-lodzi/biegam-i-chodze-po-lodzi-pierwsza-odslona-w-parku-julianowskim

Może dystanse niewielkie ale rower tuż przed lub po raczej odpada :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie :thumbsup:

Jaki teren i długość?

Minor, wiem że w tygodniu u Ciebie słabo ale piątek to już weekend:D Będziesz?

 

coś po wzniesieniach łódzkich myślę zrobić ale tak 60 - 70 max No i średnia nie za wielka bo formy brak:)

 

to jest forum gdzie występują ściganty:P a więc na dzień dzisiejszy do 23 śr dam radę jak potrenuję bedzie lepiej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...