Skocz do zawartości

[ustawka]Spotkanie łódzkiej strefy fr.org cz. 2


Pixon

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzystwo! :) Jedziemy gdzieś? Tylko ostrzegam że na dużym luzie, bo nie jestem jakby w pełni dysponowany:P

 

To zależy - ja mam słabą kondycję więc jeśli tempo spacerowe (średnia 15 :P), jeśli Ci pasuje to zapraszam - pewnie będę w Łagiewnikach koło 11:30 a co dalej jeszcze nie wiem, możliwe że kierunek Brzeziny... zaczynam sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silenozem się ustawiliśmy na kaloryferze o 12:30, tempo nam chyba pasuję każde wolniejsze jak 20km/h bo oboje bo ciężkich nocnych przeżyciach.

Gdzie jedziemy? Nie wiadomo, w sumie możemy na malinkę pojechać, ale tam nie ma gdzie jeździć na dobrą sprawę. A zawody tam są dla mnie idiotyczne. 
Możemy do Brzezin, ja myślałem gdzieś o kierunku Nowosolna.

Ktoś się podpina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak to sie stalo ze sie zgubilismy. Jechalem przeciez zaraz przed Wami. Nagle zrobilo sie cos cicho z tylu, odwracam sie, patrze nikogo nie ma :D Czekam, czekam, wrocilem ze 100 metrow ale droga prosta i nikogo nie widac, zrobilem pare kolek i ruszylem dalej.

Dojechalem jeszcze do tej glownej trasy tam kolo DPD ale na horyzoncie zadnych rowerzystow nie widu. No to ja na Zgierz i stamtad do domu. A jak to wygladalo z Waszej strony? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, zawołałem cię że się zatrzymujemy, ty się odwróciłeś to ci pokazałem że wjeżdżamy do lokalu, po czym się jechałeś dalej, Minor cie wołał a potem staliśmy jeszcze na zewnątrz. Nikt tel do ciebie nie miał tośmy wleźli do środka na jakieś 15 minut.

 

 

 

jaja to są ogromne że wyjazd był kacowy a wyszło niemal 100 km..... :P

 

aha i nie wierzcie prognozom pogody bo miało lać a nic nie spadło

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UmLbGfwEuH6.png
    Zbieramy się na stacji Łódź Widzew i uderzamy gdzieś na wschód, średnia pewnie wyjdzie w okolicach 20 km/h ale tempo przyzwoite mam nadzieję 24-25 km/h. Dystans możemy dostosować ale sądzę, że poniżej 120-130km od dworca to będzie na pewno. Jeżeli potrzebnye szczegóły to zadaj pytanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • UmLbGfwEuH6.png
    Zbieramy się na stacji Łódź Widzew i uderzamy gdzieś na wschód, średnia pewnie wyjdzie w okolicach 20 km/h ale tempo przyzwoite mam nadzieję 24-25 km/h. Dystans możemy dostosować ale sądzę, że poniżej 120-130km od dworca to będzie na pewno. Jeżeli potrzebnye szczegóły to zadaj pytanie ;)

 

 

zobacz dzi*ko co narobiłaś

dystans okrutny ustawiłaś

teraz głowią się kolarze

skąd koks wziąć na takie wojaże

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...