Skocz do zawartości

[rower] Author Traction - chce wiedziec, co i jak przed zakupem :]


Wilku89

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Slyszalem, ze w tractione sidolo jest cholernie niewygodne[ ale i tak juz zakupilem do niego san marco skn :)] pedaly sa lamliwe, konieczna oslonka neoprenowa, bo lancuch poharata ramę niemiłosiernie, amor jak za rower za prawie 2500 zł powinni dac jakiegos sontuora, a nie rst..., kolo tylnie sie szybko centruje i suport troche syczy podczas jazdy. Czy to wszystko, co wyzej opisalem to prawda? Prosze o wypowiedź przede wszystkim posiadaczy tego authora, ale inni userzy tez mile widziani, bo moze mieli sztycznosc z tractionem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma ten rower i jest zadowolony raczej, siodło prawda nie wygodne SKN na pewno bedze duzo lepszy, pedały... kawałek mu odpadł jak o cos zaczepił także łamliwe ale ładnie wyglądają, neopren to chyba standard, Co do amora... to czemu akurat suntoura ten co jest to wiadmo co RST nie zbyt dobre ale na pewno lepsze niz capa, z kołami nie wiem jak, wiem że tam są ritcheye girder comp ja mam ritchey girder xc pro ocr i zadnych problemów z centrowaniem nie mam, kolega tez nie ma, a co do suportu to nie wiem... no i to chyba wszystko

 

Pozdrower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

rower sam w sobie jest niezły tylko amortyzator pasuje do niego jak garbaty do ściany. to jest najsłabszy punkt roweru, poza tym wszystko ok. piasty to jakieś autorskie authora, nie wiem czego się po nich spodziewać. no ale generalnie można brać z założeniem że się potem zmieni amortyzator

 

edit:

średni napęd? wg mnie w zupełności wystarczający, nie ma co narzekać na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...