Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi i innne sklepy - oferta rowerowa - sezon 2013 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mocowanie podsiodłówki do siodła składa się z z 2 plastikowych obejm nakładanych na i pod rurki siodła i ściskanych razem za pomocą dwóch śrub. Mają taki profil że zmieściłyby się tam 2 razy grubsze pręty więc trzeba je mocno ściskać albo coś podłożyć pomiędzy objemy a rurki, ale nie stanowi to przynajmniej dla mnie żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej opis na google translate. Tłumacz na polski, jak niezrozumiałe to na angielski. Ew. zerknij na zdjęcia. Łatwo to można rozszyfrować.

Zwróć tylko uwagę, że tej walizki nie ma polskiej ofercie, więc zakup możliwy tylko za granicą.

 

Edycja: Tutaj są lepsze zdjęcia http://www.pedelec-biker.com/2012/09/deal-fahrradwerkzeugkoffer-lidlde.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posiada ktos moze z Was ta Kurtke przeciwdeszczowa z tej nowej oferty Lidla ? Zalezy mi zeby chronila soldinie przed wiatrem i zeby choc troche oddychala, tak zeby na ten marzec/kwiecien bylo mozna w niej jezdzic, bo ten softshell Lidlowy, z tego co piszecie sie do tego nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A okulary ma ktoś takie na jesieni były chyba podobne ale jakoś mnie nie prpokonały .

teraz też jakieś dla biegaczy będą w tygodniu i też nieźle wyglądają.

 

Mam te z jesiennego rzutu i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. "Szkiełka" wytrzymałe, chociaż też odpowiednio je traktuję, dobrze leża. Płaciłem jakoś 39 zł, chyba i nie żałuję, w porównaniu do wcześniejszych B'Twin, które jakością i wytrzymałością nie powalały, a były droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te z jesiennego rzutu i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć. "Szkiełka" wytrzymałe, chociaż też odpowiednio je traktuję, dobrze leża. Płaciłem jakoś 39 zł, chyba i nie żałuję, w porównaniu do wcześniejszych B'Twin, które jakością i wytrzymałością nie powalały, a były droższe.

Ja tez je posiadam. Kupiłem je chyba za 20zł w zeszłym roku już na końcówce oferty :D

Nie narzekam na nie. Nie jedno przeżyły a nadal się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja okularów nie mogę pochwalić. Kupiłem w zeszłym toku na jednym z "rzutów" rowerowym. Same okulary były niezłe, chociaz brakowało mi przezroczystych szkieł. Problem następował gdy trzeba było wymienić szkiełka, wychodziły elegancko ale żeby je włożyć trzeba było użyć bardzooo dużej siły. Właściwie oprawki były na granicy z pęknięciem przy wkładaniu ale jakoś się udało, nie wyobrażam sobie jednak wymiany szkieł kilka razy w roku :/ pewnego razu upadły mi z wysokości 50-70cm w lesie na liście czyli powierzchnie miekką i od razu pękły (właśnie w miejscu nad szkiełkami) podejrzewam, że materiał był zbut naprężony i lekki wstrząs dał im rade. Na szczęście w Lidlu nie robili problemów i od razu oddali pieniądze, pani powiedziała tylko, że nie jestem pierwszy który przychodzi z takim czymś więc coś jest na rzeczy.

 

W tym roku znowu sie pojawiły, pytanie tylko czy kupić to samo i w razie awarii oddać i odebrac pieniądze czy kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad kaskiem, lecz tak jak już zauważyliście zastanawiał mnie brak loga Crivit przy nim, czyli teraz to jakiś noname. I względem zeszłej oferty chyba gorzej wentylowany od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A posiada ktos moze z Was ta Kurtke przeciwdeszczowa z tej nowej oferty Lidla ? Zalezy mi zeby chronila soldinie przed wiatrem i zeby choc troche oddychala, tak zeby na ten marzec/kwiecien bylo mozna w niej jezdzic, bo ten softshell Lidlowy, z tego co piszecie sie do tego nie nadaje.

 

Miałem taką kurtkę i powiem Ci, że się pociłem już jak ją zakładałem w domu. Nadawała się do jazdy tak do 5 stopni max. Mega sauna. Na korpusie dobrze chroniła przed wiatrem ale rękawy przepuszczały. Polecam jednak dozbierać kasy i kupić coś porządnego. Ogólnie ja powoli leczę się z ciuchów z Lidla. Jak dobrze poszukasz przed sezonem to kupisz na wyprzedażach markowe porządnie uszyte ciuchy w dobrych cenach. Np. ostatnio sklep Mikesport zrobił wyprz i koszulkę Mimo z fajną grafiką można było złowić za 68 zł z darmową przesyłką. Sorki za lekki offtop.

Pozdrawiam.

 

Tapnięte z SGS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad kaskiem, lecz tak jak już zauważyliście zastanawiał mnie brak loga Crivit przy nim, czyli teraz to jakiś noname. I względem zeszłej oferty chyba gorzej wentylowany od poprzedniego.

Jest jakis napis na daszku to chyba logo Crivit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że trzeba przekręcać licznik w łożu?

Ja montuję swój licznik na mostku lecz nie obracając go o 90st. lecz tak jak gdyby był zamontowany na kierze. Po prostu mocuję go na szczycie mostka i opasuję zipami miejsce gdzie jest no połączony z kierą.

Tutaj możesz zobaczyć jak to rozwiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...