Skocz do zawartości

[najlepiej do 2000 zł] 29er miasto/ lekki teren


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Potrzebuje cos na 29tkach. Najlepiej do 2000 zł, ale nie wykluczam delikatnie większej kwoty. Rower potrzebuje do sporadycznej jazdy do pracy pośród miejskiej dżungli, a czasami do jazdy po lasach, delikatnych pogorkach. Moj wzrost 184. Zależy mi na prędkości, wytrzymałości oraz miło by było gdyby rower miał jakiś ciekawy design... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś nazywa się cross - trekking

- dlaczego 29 -er ?????????

prosze nie ulegac owczemu pędowi

i marketingowi

 

 

Panowie, dziękuje za odpowiedzi. Dlaczego 29? Dlatego, że zazwyczaj jak jeździłem dotychczas na rowerze to praktycznie stale na najcięższym możliwym przełożeniu tj. 24. Silne nogi + jak wstaje do pracy, to raczej na ostatnią chwilę... ;)

 

Dziękuję za temat poboczny, crossa miałem jako ostatni rower i może też dlatego 29? Chyba czas na jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy (tak cilka ebałt 99%) kupują SUV do miasta więc ja się nie dziwię fanaberiom typu niner do miasta.

Ale za 2k to nic ciekawego nie znajdziemy.

Są jakieś promocje na niby 29 z osprzętem klasy Tourney/Altus - nie szedłbym w to.

 

Edit

Zadzwoń czy mają Twój rozmiar - http://www.mudserwis.com/kross-level-b3-p-2305.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam potrzebuje szybkiej odpowiedzi...chce kupic jakas 29 ...przeznaczenie las ,polne drogi...mam na celowniku 2 - scott aspect trail i kross b2...w sumie chyba niczym szczegolnym sie nie roznia..ale moze wypowie sie ktos bardziej obeznany...w sumie zalezy mi na tym zeby rama byla jak to mowia "leniwa" bo czasem boli mnie kregoslup...takze wskazana jazda na jak najbardziej wyprostowanym kregoslupie...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy (tak cilka ebałt 99%) kupują SUV do miasta więc ja się nie dziwię fanaberiom typu niner do miasta.

Ale za 2k to nic ciekawego nie znajdziemy.

Są jakieś promocje na niby 29 z osprzętem klasy Tourney/Altus - nie szedłbym w to.

 

Edit

Zadzwoń czy mają Twój rozmiar - http://www.mudserwis.com/kross-level-b3-p-2305.html

 

No tak, bo suw to jest taka bestia, że można nim przez rzekę przejechać i ogólne w teren jest super ;)

 

Można było northteca cayon 29 dorwać za 1750, może jeszcze gdzieś są ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...